Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van már 2 pozi tesztem de...

Van már 2 pozi tesztem de megfog jönni?

Figyelt kérdés

Szóval ma pisilés után ilyen... tojásfehérjés picit véres maszatom volt. El is kenődtem. Felhívtam a dokimat azonnal,aztmondta a szervezetem emlékszik a menzeszem időpontjára,vegyek be 2 magne b6-ot és pihenjek. Volt valakivel hasonló?


A hőm nem mutatta h megakarna jönni,37 fokot mértem reggel is. 36.5 az alaphőm. A tesztjeim pedig rendes pozitívak,nem pedig nagyon halvány valamik. :(


2016. nov. 2. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Relax várd ki a veget, igaza lehet a dokinak. :) pihenj sokat
2016. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

véres maszatra én már szedtem is az utrót. Esetleg arra kérdezz rá. Kicsi hajszáleres vérzés volt a folyásban, majd barnázás 8. hétig.

Nálam maradt a baba, már 16 hetes :)


Drukkolok.

2016. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet még tudni. Nagyon sok kezdődő terhesség egy normál menstruációval távozik, ha nem tesztelnél, nem is tudnál róla.

Sorozatos vetélőknek a pici maszatolásra már adnak Utrot, aztán vagy segít, vagy nem. Nálam ha vérzés volt, akár csak egy csepp is, annak vetélés lett a vége. Másnak meg nem. Szóval tényleg nem lehet tudni.

2016. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

5 napja késik :(

Még olyan pici.

2016. nov. 2. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!