Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lennék, vagy beképzelem?

Terhes lennék, vagy beképzelem?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 éve vagyunk együtt. Már második alkalommal történt egy kis baleset..legutóbb 3 éve. Csütörtökön együttlét után vettük észre, hogy kiszakadt az óvszer. Ami benne volt, az mind kifolyt egyrészt bennem, másrészt az ágyra. Természetesen tudtuk, hogy el kell menni 72órás tablettáért. Sajnos pénteken egész nap dolgoztam, nem tudtam se szabadnapot kérni, se táppénzre elmenni. Tudom, hogy hivatalosan járna mindkettő, de kicsit másképp oldjuk meg ezeket, nem túl jó, de kárpótol a magasabb fizetés. Szombaton szintén dolgoztam 3ig, és csak utána tudtunk eljutni ambulanciára. Természetesen felírták.

Viszont péntek délután óta hihetetlen hányingerem van, és olyan érzés az alhasam, mintha egy palack víz lenne ott... tudom, hogy furán hangzik, de nagyon érdekes... még lehajolni is másabb...ja és pénteken kb. 10x volt szúrkálás a hasamban..

Tegnap vettem be, majdnem 48 óra elteltével, nem tudom, mire számítsak..


(egyébként ha terhes lennék, nincs az a pénz amiért elvetessem, mikor 3 éve volt egy 72órás tablettázás, utánaolvastam a dolgoknak, és kizárt, hogy valaha is abortuszra menjek.. plusz kis tervezéssel meg tudnánk oldani, hogy olyan legyen, mintha terveztük volna, csak egyedül az gátol, hogy rettegek, mi van, ha nem fogok tudni valamit, vagy ha egyszer csak elfogy a pénzünk és éhenhalunk. Kb ennyi, ami miatt félek babát vállalni)


2016. nov. 6. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beképzeled, ezek után kb teljesen lehetetlen, hogy terhes legyél. Tünete meg a beágyazódási vérzésen kívül még semmi sem lehet
2016. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy nappal az aktus után nincs semmi tünet!

Beképzeled. A tabletta majdnem biztos, hogy hatni fog, ne aggódj!

2016. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48 óra elteltével nem hiszem, hogy kifutottál volna az időből. Beképzeled csak, a tünetek csak később jelentkeznek, nem 1-2 nappal utána.
2016. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!