Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességnél ha az egyik...

Ikerterhességnél ha az egyik babának van szívhangja de a másiknak nincs akkor azzal mit csinálnak ha nem szívódik fel?

Figyelt kérdés
Nem ez történt velem, csak érdekelne.
2010. ápr. 28. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát egy akkora magzat aminek már kéne lennie szívhangnak az már nemigen fog felszívódni. Ilyenkor részleges abortuszt hajtanak végre (ha tényleg bizonyított, hogy elhalt a magzat) és csak az egészséges babát hagyják bent.
2010. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
terminálják onnan
2010. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én hallottam olyat, hogy 28 hetesen állt le az egyik szíve, és 38 hetesen mindkettőt megszülte az anyuka, (egyiket egészségesen, a másikat ugye sajnos halva).

Ha kétpetéjűek, vagy egy de külön burokban vannak és külön van a méhlepényük, akkor el tudom képzelni, hogy kiveszik az elhalt magzatot, de ha egy burokban, közös méhlepénnyel vannak, akkor nem tudom mi van.

Remélem ilyen nem lesz, mert én is ikreket várok, 21-edig hétben vagyok.

2010. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, fiúk vagy lányok az ikreid?
2010. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

13:53

Ha egy burokban vannak akkor is műthető, de valószínűleg hasfalon keresztül történik a műtét. Mint azok a műtétek amiket a még megnem született magzatokon végeznek.

Szóval kivitelezhető, bár nem kockázatmentes.

2010. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszi hogy leírtad, remélem nem kell ilyenen aggódnom majd. Mocorog azt hiszem mindkettő rendesen, bár néha nem tudom megkülönböztetni, és lehet hogy még helyet is tudnak cserélni ennyi idősen.

Az elején azt mondták hogy egypetéjűek, azóta már volt hogy inkább kétpetéjűeknek mondták, mert 12 hetesen láttak köztük elválasztó burkot. 16 és 18 hetesen nem látták, most megint az van ami az elején, hogy egypetéjűek és kisfiúk. Kíváncsi leszek a következő uh-ra, hátha akkor már kislányok lesznek. :-)

(Már van egy lányom, 18 hós lesz.)

2010. ápr. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, a 21 hetes ikres vagyok, de gondolom rájöttetek.
2010. ápr. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!