Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felvagyok fázva sokat járok a...

Felvagyok fázva sokat járok a wc_ nem csip, pár csepp vizelet jönnapjába többször. Ez felfázás akkor házi orvoshoz kell menni?

Figyelt kérdés
Ez befolyásolja hogy gombás vagyok mert sárgás turos szerü folyásom van, viszketésel jár, de van amikor vizesszerü a folyásom az baj nem?24 hetes
2008. okt. 5. 06:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. A viszkető folyás az tényleg nem jó, gombára utal. Mehetsz háziorvoshoz is, de a nőgyógyászhoz is. Én a háziorvosomhoz mentem ilyen esetben a héten már 3-adszor, mert neki nem kellett fizetnem. Vigyél neki középsugaras vizeletet, abból megállapítja mi a bajod. Mielőbbi gyógyulást! 32 hetes kismama.
2008. okt. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, nőgyógyászhoz, mert lehet vesz kenetet, hogy meg tudja állapítani biztos felfázás-e. És majd ő ír fel neked kenőcsöt, gyógyszert, hüvelykúpot.

23 hetes kismama

2008. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!