Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mi lehetett? Fontos!

Ez mi lehetett? Fontos!

Figyelt kérdés
33+4 hetes vagyok és nemrég arra keltem, hogy pisilnem kell nagyon és fáj a hasamalja.Mikor kitöröltem látom,hogy ilyen rozsaszin nyalkas valami folyt ki belőlem, és még fürdésnél ilyen apro rozsaszin darabok :o enyhén fáj a hasam alja is.mi lehet ez????? Hivjam fel a fogadott orvosom? De még korán van ezért irtam először ide.
2016. nov. 14. 05:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a nyákdugó távozott!kitartást ez nem jelent rosszat max annyit hogy innen se sex se kádban fürdés.
2016. nov. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyákdugó szerintem. Mivel 33 hetes vagy, felhívnám az orvosom. De ettől még kihúzhatod 37 hetes korig.
2016. nov. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hivd fel a dokid! Nekem is ennyi idős terhesen távozott pont a nyákdugó és pár nap múlva meg is született a babám 34 hétre! Inkább feleslegesen,de nézzenek meg!
2016. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen nyákdugó! Orvos mindenképp lásson. Bar meg heteid is lehetnek a szülésig, nekem mindkét babám egy héttel a nyákdugó távozása után született.. A legjobbakat!
2016. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!