Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a nyákdugó lehetett? 37...

Ez a nyákdugó lehetett? 37 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés

Az orvos 2 napja vizsgált meg, elég erőteljesen, utána picit véreztem. Az a vérzés csillapodott, majd aznap este egy adag barnás trutyi távozott, illetve olyat töröltem. Elmúlt mindenféle pecsételés, barnázás, majd tegnap ismét egy ugyan olyan dolgot tapasztaltam törlésnél. Megfogtam, kicsit sűrűbb, mint a folyás, illetve jobban egybeáll.

A külső méhszájam nyitva van, értékeket nem tudok, hogy mennyire. Jósló fájás, se keményedés nincs és nem is volt.


2010. ápr. 29. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nyákdugóm gumiszerü átlátszós nagyobb darab valami volt.

Lehet hogy neked az még csak barnás folyás. Nekem a nyákdugóm rögtön egyértelművé vált, hogy az, amikor megláttam.

De szerencsés vagy, hogy semmi keményedésed nem volt. Én sokat keményedtem. 37+2 voltam amikor megszültem elfolyt a magzatvíz. Hétfőn lesz egy éve.:)


Könnyű szülést!

2010. ápr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm. Gratulálok, jó Neked, hogy már megszületett a babád. :)
2010. ápr. 29. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a nyákdugód ment el, a vizsgálat után kicsit tágult a méhszájad ezért távozott, írtad hogy kétszer is tapasztaltad, nem egyben hanem két darabban jött ki.
2010. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Köszi!:)


Engem is vizsgált meg a doki annyira mint téged hogy véreztem utána majd ahogy múlt barnás folyásom is volt. De a nyákdugóm az közel sem olyan mint egy folyás vagy hasonló. Legalábbis nálam nem így távozott. Határozottan nagy volt és gumis.

Persze ha az is volt akkor sincs miért aggódnod attól még kihúzhatod végig. :)

2010. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!