Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fontos?! Mit jelent?

Fontos?! Mit jelent?

Figyelt kérdés
Legjobb baratnom 5 hetes kismama es eleg fura lesz most igy de tegnap zuhanyzott es azt mondta hogy kicsit akarta magat u#jjazni most szebben nem tudom hogyan irjam bocsi es aztutan pedig rault pisilni a wcre es ver folyt ki belole egy jo darabig nem allt el de mara mar semmi nyoma..nem mert elmenni ugyeletre pedig mondtam neki hogy elkiserem mert ez nem jatek..MI TORTENHETETT???
2016. nov. 19. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Itt a hetvege, fiatalok? Hazi nincs?
2016. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg elvetélt, de ennek semmi köze az ujjazásnak. Azért egy dokit nem ártana felkeresni, jobb a biztos, remélem minden rendben lesz.
2016. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nalunk manapsag 27 evesen nem adnak mar lecket max a 3 eves kislanyom nem tudom nalad hogy megy de biztos akkor maskeppen ne haragudj.

Masodik koszi a rendes valaszt.

2016. nov. 19. 13:43
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Ja, hogy a 27 ev korulieknek van manapsag ennyi esze...
2016. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megis mi kifogasolni valot talalsz a kerdesemben draga valaszolo? Miert kell leteznie itt ilyen bunko embereknek? Nem szorultam ra arra hogy ide valaszolj. En nem unatkozasbol irtam, te viszont elegge unatkozhatsz ha leallsz.
2016. nov. 19. 13:56
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Azonnal az ügyeletre kellett volna mennie, valószínű, hogy elvetélt. Jobb lenne ha megnézetné egy orvossal.
2016. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Sokszor előfordul kisebb vérezgetés terhesség elején,van akinél semmilyen gondot nem jelent. De ha felelőségteljes a barátnőd azonnal orvoshoz megy. Lehet semmi gond,de lehet hogy igen. Én 2 csepp barnázással is futottam a dokihoz,aki progeszteront és Rutascorbint írt fel. 20hkm
2016. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Azt jelenti, hogy ezt a kérdést már a barátnőd feltette és meg is válaszolták.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2016. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó! Pont erre gondoltam én is! 😊
2016. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg elvetélt

Menjen mindenképpen orvoshoz,minél hamarabb!

2016. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!