Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetes kismamák nektek...

34hetes kismamák nektek mekkora a has körfogatotok cm. -ben?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettem egy szintén kismama ismerősömmel aki azzal dicsekedett bizony ő 22hetes és 108cm a körfogata... és hâpogott hogy bizony az èn 118cm 34hetesen kevés...

Nektek mekkora?vagy mekkora volt?ez amugy fontos adat?köszönöm


2016. nov. 19. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nettó hülyeség.Nekem mindkét gyerekkel kicsi hasam volt kaptam is beszólásokat hogy mekkora lesz a gyerek.Egyik 3500 g-mal másik 3620-szal született.A velem egyszerre szülő kétszer akkora hasú kismamáé 3100 g.Viszont nekem másnapra eltűnt a hasam neki meg akkora maradt mint aki még terhes.

Ne foglalkozz vele pont akkora a hasad amekkorának lennie kell.

2016. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 98 cm volt, 22 hetesen meg 84 cm. De alapból vékonyka testalkat vagyok, és nem volt nagy hasam.

Nagy jelentősége nincs, leginkább testalkat függvénye.

2016. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

habár csak 29 hetes vagyok, de a haskörfogatom tegnap 99 cm volt :) ( a babám méretek alapján +1,5 héttel nagyobb, szóval nem lehet mondani hogy kicsi)

Szerintem egyáltalán nem kevés a te méreted, attól is függ, hogy teherbeeséskor neked 60 vagy 100 cm volt... különben is, semmit nem jelent hogy kinek mekkora a pocakja, nem utal a baba méreteire :)

2016. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 babyboom567 ***** válasza:
100%

34+4 vagyok és 112cm.

Szerintem sem fontos, se orvos se védőnő nem nézte sosem.

2016. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen lenyegtelen, nekem terhesgondozason soha nem mertek...

Amugy az elso gyerekkel nagyobb volt a hasam es vele egyszer mertem le az utolso hetekben valamikor es akkor volt 101 cm... akkor is csak azert mertem, mert ezen az oldalon egy kerdesben sokan leirtak es olyan mereteket irtak, hogy csak pislogtam.

Szoval nekem tenyleg kicsi hasam volt, de sportolok, eros a hasizmom, nyilvan tartotta rendesen. A gyerek a 39. heten kozel 4 kg-mal szuletett, szoval ennyire nem volt jelentosege a haskorfogatnak.


De ha belegondolsz, hogy lenne ennek jelentosege? Eleve en pl 60-as derekkal kezdtem a terhesseget, masnak meg a kiindulo akkora, mint mondjuk nekem volt 30 hetesen. Akkor hogy lenne ez mervado?


Ne foglalkozz az ismerosoddel.i

2016. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek,jó ezt olvasni hogy nem csak èn gondolom igy hogy a nagy poci nem jelent nagy babàt :) amugy is olyan tenyérbe mászó az ismerősöm megfogadtam legközelebb nem àllok meg vele beszélni XD
2016. nov. 19. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
110-el mentem szülni csak azt tudom. Szóval a tiédhez képest kicsi volt. Ugyanmár, ennek nincs semmi jelentősége! Eleve az se mindegy ki mennyivel kezdte.
2016. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ h hogyan meri. Nekem vedono meri de farcsonttol koldokig. Az 116cm. Kolléganőm védőnője viszont koldok vonalában haskorfogatot néz ami nekem 109cm. Épp ma mertem őket, de ez nagyon mindegy m nekem most 2600g-ra becsülte a gép a baba súlyát de a doki szerint közelebb van a 3kg-hoz mint a 2,5kghoz.... de ez mind csak tipp, a lényeg h egészségesek legyetek! Az ismerősöd meg biztos megpukkad😉😄!

Üdv

36+6hkm

2016. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!