Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes vagyok és pár...

34 hetes terhes vagyok és pár hete észrevettem, hogy köldök felett egy kicsivel, hajolgatasnál, hosszabb távú ülésnél fájdalom jelentkezik, nem folyamatos, de ez szinte elhanyagolhato volt. Nektek is volt ilyen tünetetek?

Figyelt kérdés
Néhány napja viszont, ágyból való felkeléskor, éles, szúró fájdalmat tapasztalok, ugyanott, szintén elmúlik a mozdulat végeztével. Bal oldalra fordulok, alul lévő kezemmel tolom fel magam, de így is ez van, persze nem minden felkelésnél, se zavar. Dokit hívtam, nem vette fel, jövő héten megyek hozzá. Egyébként nagyon vékony alkatú vagyok es edzettem a terhességig, már 15 éve sportolok, kockás hasam volt. Ja, és felboltozódik a köldökömnél, kis erőfeszítésre is. Hasonló problémával küzdöttetek Ti is, vagy ez egyedi, rejtélyes?

#terhesség #Köldök feletti éles fájdalom
2016. nov. 19. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is van ilyen, sőt akkor is ha eszem mar mert nyomom a méhem azzal h kicsit bedolok. Mikor felkelek egyre nehezebb és mar majdnem minden hogy faj a poc pedig én is nyomom fel magam... Nem gondolnám h gond lenne. Tegnap voltunk dokinal és minden rendben.

Üdv

37hkm

2016. nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor talán nem egyedi esetről van szó, bár sokszor úgy érzem, nem bírom, nagyon tehetetlen tudok lenni, pedig nem is szedtem fel sokar.

Kitartást és könnyű szülést Neked!:)

2016. nov. 21. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!