Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normál testalkatú anyukák/kism...

Normál testalkatú anyukák/kismamik, menyit híztatok a terhességetek állat? Ill. menyi idő alatt nyertétek visza a régi súlyotokat?

Figyelt kérdés
Én jelenleg 26 hetes vagyok es 62kg-rol indultam, most 67kg vagyok, ugyan úgy eszem mint terhesség előtt, mindent amit megkívánok persze mértékel. Az első trimeszterben szinte semmit sem híztam mert nem nagyon volt étvágyam, ez az 5kg az utóbbi harom hónap eredménye, most kíváncsi vagyok menyi leszek a végére. Eddig nem nagyon látszik hogy híztam volna, inkább csak a hasam nőt.
2016. nov. 21. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

Nem kell mindent összezabálni és akkor nem kell aggódni a kilók miatt. Illetve igényes nőnél a testmozgás alap.

58 kg voltam. Szülés után 64.

2016. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
170cm vagyok, 59kg-ról indultam. 71kg-al szültem. Mikor haza jöttünk a kórházból, 63kg voltam. Most 60kg vagyok. 1hónapja szültem 😊
2016. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
174 cm vagyok. 68-al kezdtem, 75-telmentem szülni. Szülés után 70 voltam. Most 4 hónappal utána 64 kg vagyok.
2016. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!