Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló alatt lehetséges...

Fogamzásgátló alatt lehetséges hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
El kezdtem fogamzasgatlot szedni elso honapban rendesen meg jott a havim a masodik honapban koztes verzesem volt egy hetig. Jott a 7 napos szunet el mentem nogyogyaszhoz irt fel masik gyogyszert de ez ido alatt a havim nem jelentkezett a nyolcadik napon be vettem az uj gyogyszerbol az elsot de a havim azota sem jelentkezett december 10en kell meg jonnie a menstruaciomnak. Eleg sokat voltunk egyutt a parommal es elegge felek tesztet csinaltam de nem mutatott semmit. Kerem segitsetek koszonom
2016. nov. 21. 18:19
 1/2 anonim válasza:
Szia probalj meg még egy tesztet csinalni :) azt hiszem higy talan a 10ik nap utan tudod neg higy babat e varsz :) es a fogamzasgatlo alatt teherbe eshetsz mivel egyik fogamzasgatlo sem 100% os :)
2016. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy estem teherbe, hogy már 5 éve szedtem a fogamzásgátlót közbe jött egy antibiotikum kúra és már össze is jött a baba. :) Most 31 hete vagyok :)
2016. nov. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!