Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában gyakran, főleg...

Mostanában gyakran, főleg este nehezebben veszem a levegőt. Normális ez 23hetesen?

Figyelt kérdés
Mondjuk az is rátesz,hogy asztmás vagyok.
2010. ápr. 29. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

mekkora a pocid?nekem akkor kezdődött ez a kellemetlen tünet amikor már szépen beindult a pocim növekedése.és nekem is esténként mikor már fekszem.de nekem később kezdődött,kb 30 hetesen.


37+1 hetes km

2010. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát elég nagy a pocim ahhoz képest.ettől lehet a nehéz levegővétel?
2010. ápr. 29. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:

azért van mert asztmás vagy.ezek szerint régen nem volt ilyen,tehát nem voltál súlyos asztmás.a terhesség kihozta jobban...sz@rul jártál:S


az asztmásoknak amúgy este felé,éjszaka nehéz a levegővétel.én konzultálnék a helyedben dokival,hogy ez van,mert ha befulladsz akkor hajjjaj:S én 18 éve nyomom ezt, van tapasztalatom bőven.


menj el száraz sóterápiára (AREC a neve) nem kell 10-20 alkalom csak hetente egyszer legalább és jobb lesz,erősíteni fogja a tüdődet(1500/60perc am alkalmanként)

2010. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vannak gyógyszereim nehézlégzésre,és porlasztó gépem is van,úgyhogy ha valami nagyobb probléma van tudom magam kezelni.Az orvos is tud róla.Csak érdekelt volna,hogy más kismamák is már ilyen idősen tapasztalják e ugyanezt.De ezek szerint az asztmám jött elő.Köszi a választ.
2010. ápr. 29. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most vagyok 24 hetes, nem vagyok asztmás, de én is "fulladok".

Elég nagy a hasam, pedig nem híztam sokat, és szerintem attól van, hogy nyomja felfelé a méh a tüdő alsó felét.

Az ágy fejrészét már 1 hete felemeltem, mert állandóan felkeltem rá, hogy nem kapok levegőt.


Meg azt olvastam, ki is próbáltam, és nekem bevált, hogy ha hanyatt fekszel, akkor nem csak a fej alá, hanem a lapocka alá is kell tenni egy kispárnát, mert az kiemeli a tüdőt kicsit.

Próbáld ki!


Jó egészséget!

2010. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat.Majd kipróbálom. :)
2010. ápr. 29. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!