Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aza lenne a kerdesem hogy...

Maca1026 kérdése:

Aza lenne a kerdesem hogy beagyazodastnak van valami tunete valamilyen formaban? Pl hasmenes, felkelek az ágyból szedules, orrfulyaskor szaraz ver a zsepin?

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen tünete nincs a beágyazódásnak, sőt a legtöbb nő észre sem veszi a beágyazódást... Szerintem inkább elkaptad ezt a hányásos -hasmenéses Vírust ami most tomból! 34 hkm
2016. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én úgytudom lehet egy csepp vérzés beágyazódásnál. Ilyenek amiket irtál nincsen.
2016. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

nekem felfázásszerűtüneeim voltak, de az a kegyetlen fajta, se éjjelem, se nappalom nem volt, 3 urulógus küldött el, hogy semmi bajom, így depresszióba is estem, hogy nem akarnak rajtam segíteni, nekem annyi.

aztán kiderült, hogy baba lesz..

örültem volna, ha hamarabb tudtam volna, amiken keresztül mentem addig...orvostól orvosig, a munkahelyen handabandázni hogy miért hiányzok, plusz minden nap kb 2 órányi alvással dolgozni..brutál volt.

2016. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Orrfújáskor (nem ly...) száraz vér a zsepin? :D komolyan beágyazódási tünetnek gondolod? :D

Amúgy tünet lehet az enyhe alhasi görcs, szúrkálás, pecsételő vérzés (nem az orrban!)

2016. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jót nevettem amiket írtál.

Hasmenés már hogy lehetne beágyazódási tünet, meg az orrfújáskor vér?

Ezek nem beágyazódás tünetek.

2016. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Petefészekszurka, enyhe görcsök lehetnek, kevés pecsételő vérzés szintén (nem az orrban). Ne görcsölj rá ennyire...
2016. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!