Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan menjek majd a dokimhoz?...

Hogyan menjek majd a dokimhoz? 5het 3 naposan?

Figyelt kérdés

Teli hólyaggal? Mert nagyon sokat pisilek. Nehezen tartom vissza.

Azert megyek ilyen koran, h megnezze jo helyen van-e, Mert utana csak januar elejetol rendel. Vagy nembaj ha pisilek elotte? Mintha regen olvastam volna olyasmit, hogy erdemes teli hólyaggal menni.köszi előre is !



2016. dec. 3. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell teli hólyaggal menni, sőt jobb lenne ha pisilnél előtte.
2016. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek hüvelyi uh esetén nincs jelentősége. Nekem hátrahajló méhem van, mégis látott mindent üres hólyaggal is.

Igaz, régebben voltam hasi uh-n, másik doki, másik város. Ott várnom kellett, hogy teljen a hólyagom, mert nem tudott megvizsgálni.

Ilyen fiatal terhesség esetén lehet, hogy még abszolút semmi nem fog látszani, akkor se ijedj meg!

2016. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
A "sima" hasi ultrahangra érdemes teli hólyaggal menni, a terhesség alatti UH-hoz, úgy tudom, nem.
2016. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
A hasihoz kell teli hólyag, ez viszont hüvelyi uh lesz, ahhoz nem kell, plusz kényelmetlen lesz a vizsgálat ha pisilned kell közben.
2016. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezer hála csajok! :) koszonom.
2016. dec. 3. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Hüvelyihez nem kell teli hólyag, hasihoz is csak az elején amikor még nem elég nagy a baba.
2016. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hüvelyi lesz szerintem.:) köszi
2016. dec. 3. 17:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Huvelyi uh-n jobb az ures holyag, de ha az elso trimeszterben megis hasit csinalnak, ahhoz tele holyagot szoktak kerni.
2016. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!