Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan fórum vagy oldal,...

Van olyan fórum vagy oldal, ahol beszélhetnék olyan lánnyal aki nagyon fiatalon (16-17 évesen) esett teherbe és megtartotta a gyereket?

Figyelt kérdés
Velem most megtörtént, szeretném megtartani, de nagyon jó lenne beszélni olyannal aki már keresztül ment rajta. Jól jönne pár tanács.16L

2016. dec. 6. 19:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%

Fórumot nem tudok, de leírom az én történetem.

16 évesen fogamzásgátló mellett maradtam terhes.

17 voltam amikor szültem.

Apuka 23 volt, amikor megszületett a fiúnk, stabil munkahellyel.

Összeházasodtunk.

Leérettségiztem, a volt osztályommal egy időben, csak másik iskolában.(felnőttképzésen)

Most 22 vagyok, a fiúnk januárban lesz 5 éves, 9 hetes kismami vagyok, várjuk a tesót.

A férjem az átlag fölött keres, 5 éve van saját autónk, 2 éve saját házunk.

Nem volt egyszerű lenyelni a sok megvető pillantást, a sok bántást, de megérte.

Anyu az első perctől támogatott, akárhogyan is alakult volna.

Anyósomék mindenáron le akartak beszélni a baba megtartásáról, most imádják.

Drukkolok Neked! :)

2016. dec. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, elismerésem a férjednek, hogy fiatalon eltart egy csaladot, házat, autót biztosít nektek,jól keres. De hol vagy te? Magadrol nem írtal, hogy te mivel jarulsz hozza a kis csaladotok joletehez.
2016. dec. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
52%

Szia!17 évesen estem teherbe,a legelső barátomtól,akvel 10 éve együtt vagyunk. Ö akkor 25 éves volt...és korához képest nem volt tul komoly.én 17 évesen sokkal komolyabb gondolkodás móddal, és viselkedéssel rendelkeztem. Elvitt nyaralni, nem kell mondanom terhesen jöttem már haza. Én nagyon örültem,bár az iskola miatt elégé aggódtam,11.-es fodrász tanuloként,nem nagyon szerettem,szüleim választották nekem,sosem tetszett ,nem is voltam ügyes az elején..de a végére belejöttem, 5 voltam elméletböl és gyakorlatbol is...gondoltam hogy majd folytatom ha a gyerek már ovis....na de hogy a terhességröl és a gyerek nevelésről is irjak....közel sem volt leány áloma terhesseégem. Párom szülőihez költöztem egy kis városba,falusi lányként. Sokat sírtam hiányoztak az otthoni dolgok, nagy család vagyunk, 7 testvérek,szerettük egymást nagyon...párom szülei üzletében dolgozott üzletvezetöként, ami nem nagyon volt jövedelmezö...napról napra éltek.ekkor munka helyet váltott,reprezentácios menager lett, 4x annyi pénzünk lett mint elötte volt. Szóval a kilenc hónap alatt bőven jutott a gyerek dolgokra, egy utolsót még nyaralni is elvitt. Nagyon megviselt a terhesség, és egy elég nehéz szülésen estem túl több mint 18 órát vajúdtam.... de amikor a kezembe fogatam ás láttam a párom arcán a boldogságot..mindennel felért... még mindig az anyoséknaél laktunk akkor, és még utána két évig.sokat segitett, de mivel nagy családban nöttem fel és igy nekem sem volt új a gyerek nevelés...nagyon jó kiegyensúlyozott baba volt, az elejétől átaludta az éjszakát... nem volt hasfájos. Albérletbe költöztünk..nem fértünk már el párom szüleinél, ekkor már 20 éves voltam. Egy kicsit nehezebb lett,úgy kölön..de végre a magunk urai voltunk...szépen teltek a napjaink.2,5 évesen oviba ment a gyerek.imádta, szeretett nagyon ott lenni. Én pedig anyosomék üzletében kezdtem el dolgozni. Az iskolát nem végeztem el, de nem is bánom, mert nem látok benne sok jövöt. Lányom most iskolás, én pedig üzletvezetöként dolgoztam a saját üzletembe,míg meg nem szültem a másodikat aki most 5 hónapos.


Összegezve,nem volt nehéz fiatalon a gyerek nevelés...söt ha újra valaszthatnék mindent ugyan így csinálnék. :-)

2016. dec. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
68%

11es vagyok.

Kedves 12-es!

Nagyon nagyon sok mindent nem írtam le.

Az autót pl abból a pénzből vettük, amit ÉN kerestem meg!!

Állatokkal foglalkoztam eddig, most mondta azt a párom, hogy elég.

Én a fiam mellett nem kevés használlatot neveltem, és az én havi bevételem ebből megközelítette a férjem fizetését!!

Azért hagytuk abba, mert veszélyeztetett kismama vagyok.

Amink van, mindent KÖZÖSEN építettünk fel! 😉

Ja és mielőtt bele kötnél ebbe is, a férjem adta az első jószágot, hogy kezdjek vele valamit. És igen, az etetnivalót az ő pénzéből termeltük ki, az ő földjein, az ő munkagépével, bár a munkán osztoztunk. Az már más, hogy köztünk nincs enyém, tied. Miénk van!!! :)

Remélem kielégítő volt a válaszom. :)

2016. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 p.szabina1223 ***** válasza:
94%
Én dec. 23.-án leszek 18 éves és májusra várom a babámat. Ha gondolod, írhatsz!
2016. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
88%
Írj nekem is nyugodtan, 18 évesen szültem és most van egy 6 hónapos kishercegnőnk.:)
2016. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
34%

A 14-esnel szantam.


A 13-as is megeri a penzet, meg egy erettsegit se csinalt, csak beleult a keszbe, amit anyosek dolgoztak ossze egy elet munkajaval,vagy legalabbis sok-sok ev munkajaval.


Ugy szeretnek mar egy olyam tortenetet olvasni,ami nem arrol szol, hogy az idosebb pasinak, aki tanult, dolgozott, kuzpasinavokt autoja, haza, munkaja penze. Ami nem arrol szol, hogy hat anyosek adnak nekem munkat, mert egyebkent a wc-kulcsot mem bizna ram senki,annyira nem ertek semmihez. Ami nem arrol szol, h fiataloj vagyunk juppi. Jah, a gyerek? Az megvan, anyam neveli,plusz szamlakat fizet,etelt vesz,tuzifat, pelenkat,mivel nala lakunk.


Varom a torteneteiteket, amiben arrol meseltek, h ti mihez kezdtetek,a sajat erotokkel,kepessegeitekkel,penzetekkel. Mert ez lenne a tanulsagos a kerdezonek.

2016. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
70%

Kedves 18-as!

Nem értem, miért vársz történeteket, ha az idióta, beszűkült láásmódoddal fel sem fogod, amit olvasol. Szted mennyi munka van az állattartással? Azt hiszed, hogy (bármilyen állat legyen is), szépen ellegelget kint meg megengedi magának a csapot, ha beteg, orvoshoz megy egyedül meg egyébként is, nincs vele gond? Hülye vagy, ha azt mondod, hogy semmi köze nincs a családi kasszához annak a nőnek, aki állattartással szép pénzt keres. Ha a férjének és neki ez így megfelel, akkor szted kíváncsi a véleményedre? Egy családban nincs enyém-tiéd. Minden közös. (Mondom ezt úgy, hogy jól fizető munkahelyről mentem szülni, mikor összeházasodtunk már saját autóm volt, de igaz, a házat KÖZÖSEN vettük. A férjem dolgozik, én GYED-en vagyok ÉS mellette az enyém a szarvasmarha állományunk. Igaz, őket a férjem pénzéből vettük, de én dolgozom velük minden áldott nap. A gyerek meg nézi a babakocsiból.)

2016. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
53%

18As eléggé megkeseredett tudtalan ember vagy! Átlag családban, ahol azt mondják az ilyen mocskok mint te, hogy a "nő élősködik a férfin, nem csinál semmit" stb, valójában így mennek a dolgok. Pl 2gyermekes család estén.

Reggel mindenki felkel. Anya reggelit készít 4főnek. Apa elmegy dolgozni. Anya elviszi a nagyobb gyermeket az iskolába. Utána elmegy a boltba bevásárol a főzéshez, hogy legyen ebéd. Hazamegy egy kis teendő a kicsi körül, pl tisztába rakás, etetés stb. Aztán főzés, de közben folyamatosan figyelnie kell a kicsire. Közben akár jön a postás, gázóra leolvasó. Majd mosógépbe ruhát kell tenni stb. A kisgyereket el kell altatni. Kész az ebéd is. Nagyobb csemete hazaérkezik. Ebédhez meg kell terítenie, ebéd után el kell mosogatnia. Iskolás gyerekekkel tanulni kell kicsit, kisebbik gyerekkel is játszani kell, mert már délelőtt "megunta magát". Hazaér apa. Neki vacsorát készít anya. Majd elpakol anya mindenki után. Fürdés stb.

+Ha "munka" ha el kell menni pl bankba, önkormányzathoz, gyereket orvoshoz vinni, kertet gondozni nyáron, télen fűteni stb stb.

Tudom kesze kuszán írtam, de a lényeg érthető.

De igazából egy család nélküli egyedülálló magányos megkeseredett férfinek ezeket a dolgokat hiába magyarázom...

2016. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
36%
Nekem ne magyarazd,mi az anyasag, a penzkereses. En is anya vagyok, csak en nem 17 evesen anyos hazaba meg anyos vagyonara szultem,hanem a ferjembek,miutan diplomaztam,dolgoztam, nyelveket tanultam. Igy ha megkerdezed, en mit adtam hozza a cdaladom joletehez, nem azt kezdem felsorolni,h a pasim penze,a pasim haza,a pasim autoja stb. Mert ezek nekunk is megvannak,cdak epp mi teremtettuk elo kozosen, nem a tanult fickom, nem anyos, apos. Ennyi a kulonbseg. Es ami a legszembetunobb, egyij ilyen kis here tinilanytol se olvasom,h mennyire halas mindazert, anit anyostol pasitol kapott, mindotok csak ekeskedik a mas tollaival. Ezen gondolkodjatok el inkabb.
2016. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!