Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hetes vagyok normális ha...

17hetes vagyok normális ha még nem érzem a picit?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

A google ismeretlen számodra?

~22-23 hetesen se késő.

2016. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen normális,ne aggódj! Én a 19-20hét között kezdtem érezni és akkor sem esett le napokig,hogy az a pici 😀 Szóval nyugi,boldiog babavárást! 22hkm
2016. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsò:)
2016. dec. 8. 10:14
 4/9 anonim ***** válasza:
A másodikat akkor kezdetem el érezni
2016. dec. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18 hetesen voltam u.h-on amikor egyértelműen látszott hogy mennyit mozog-de én abból semmit sem éreztem.kb a 20.hét körül kezdtem érezni
2016. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én először hajnalban éreztem (üres has, nyugodt fekvés) kb ekkor. Nagyon halványan, kis pukkanás érzés. Utána is kb heti egyszer köszönt be érezhetően.

Semmihez sem fogható érzés, biztosan tudni fogod hogy ő az. Légy türelmes :)

2016. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na nekem a pukkanasok voltak nem tudom pontosan mikortól de mivel nem voltam biztos benne h az tuti o volt, így nem is jegyeztem meg, akar a belek is lehettek... Az amikor határozottan és tökéletesen egyértelmű rugassal bejelentkezett az 18+6 naposan volt. Utána 1-2heten belül napi rendszerességgel éreztem mar, addig csak 1-3 naponta pedig Uh-kon mindig láttuk h mennyire aktív baba, mégse éreztem korábban. Első baba.

Üdv

40hkm

2016. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm vàlaszotokat csak màr nagyon vàrom hogy érezzem a kicsit:) remélem karàcsonyra kapok tölle egy kiss jelzést hogy hello anya:D
2016. dec. 8. 15:38
 9/9 Kate1987 ***** válasza:
Addigra biztos kapsz :). En korulbelul 17 heten kezdtem pillango mozgasokat erezni, de nem vettem figyelembe, mert nem tartottam valoszinunek hogy o az. 1-2 heten belul egyre gyakoribbak lettek ezek a pillango mozgasok amik neha erosebb mozgolodassa kezdett atvalni. Akkor kezdtem rajonni, hogy ez mar biztos o az. 21 hetes vagyok es meg mindig van nap hogy nem nagyon erzem es vannak napok hogy mar kivulrol is erzem enyhen, de nyugi mert meg mindig sok a helye bennt. Allitolag meg attol is fugg hogy milyen a hasfalad. De Karacsonyra biztos kapsz egy "puszit" amit mar erezni fogsz :D. Majd irj, hogy milyen erzes volt.
2016. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!