Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erdei málnalevél tea és...

Roti84 kérdése:

Erdei málnalevél tea és Elevit együtt?

Figyelt kérdés
8 hetes várandós kismama vagyok.A pozitív teszt után elkezdtem inni az erdei málnalevél teát.A nőgyógyászom ajánlotta az Elevit szedését.Szóval:a kettő egy időben alkalmazható?Az orvos annyit mondott csak:"Fűben-fában orvosság!" Vélemények??

2016. dec. 14. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a málnalevél teát csak a terhesség legvégén szabad inni, biztosan nem innám koraterhességben.
2016. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
NE IDD AZ ELEJÉN !!! ELHAJTOD VELE A BABÁT ! a végén szabad csak, mert segíti a szülést, de az elején kifejezetten tiloss!
2016. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szabó Gyuri bácsi,a bükki füves ember Babaváró teacsomagját rendeltük meg,és a pozitív teszt után a 12.hétig kell napi 1 csésze teát inni.Sokan ennek a csomagnak köszönhetik a kisbabájukat.Nem hinném,hogy ejhajtom vele a babámat!Rengeteg sikertörténet van a csomaggal kapcsolatban.
2016. dec. 15. 06:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért a goigle-be beirhatnád, hogy málnalevél tea, ha már van interneted, senki elől nincs elrejtve az info, hogy ezt a teát csak a 34. hét után ajánlott inni!

A terhesvitamin felszivodását nem befolyásolja egyébként.

2016. dec. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor majd menjén panaszra Gyuri bácsihoz, amikor csurom vér lesz a bugyid és kérdezd meg tőle, hogy miért árul olyat friss terheseknek, ami felér egy abortusszal.
2016. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, én még a málnalevél ízesítésű bio teát sem voltam hajlandó meginni, pedig abban nem lehet sok hatóanyag. Teherbeeséshez és szülés hamarabbi megindulásához szokták használni, ha jól tudom. De azért ha szerencséd van kérdező, akkor nem lesz belőle baj, csak nem értem minek veszélyeztetni a magzatod.
2016. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!