Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menyi esélye vann annak ha...

Menyi esélye vann annak ha 16kisfiut mondtak és késöbb derul ki hogy kislány? Köszii

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mármint hogy 16 hetesen kisfiút mondtak? Egy jó szonográfus nem hiszem hogy félre nézi. Ha nem volt ott semmilyen zavaró tényező mint például köldökzsinor és jól látható volt akkor nem hiszem hogy tévedett. De 20 hetes UH-n vagy a 32. Hetes UH-n ha nem takarja magát tudnak pontosítani.. Viszont ha anyagilag megteheted akkor 20-27. Hét között menj el 4D-s UH-ra és ha ott nem takarja magát Ott már biztosra mondják a nemét. Mi is 4D-n tudtuk meg hogy kislányt várunk mert a sima UH-n nem mutatta meg magát. 32 hetes sima UH-n már biztosra tudta mondani a szonográfus Hogy kislány. 37 hkm
2016. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire látta, mennyire volt biztos benne. Nekem 16 hetesen annyit mondott az orvos, hogy picivel több esély van a kisfiúra, mint a kislányra. Na ezt azért nem veszi biztosra az ember, egyébként bejött a tipp, 19 hetesen már biztosra mondta, hogy kisfiú. Kisfiú is lett.
2016. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hetesen fiút mondtak 100 százalékra és az is lett. Mondjuk az én orvosomnak nagyon jó uh gépe van.
2016. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kevés, mert ami ott van, nem tűnik el.

Gyakoribb fordítva.

2016. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-5D uh mondtàk h màr kivehető a herezacsko formàja csak tegnap lattam 30hetes uh baratnöm kislanyàt és ott jo lathatò volt a nemiszerv...szàmomra nemvolt elzeres a két kép között! elbizonytalanitott kissé ezért voltam kivancsi hogy nem volt tul pici a megàlapitàsàhoz 16hetesen de reméljük màr igymarad.köszi mindenki
2016. dec. 15. 21:37
 6/11 A kérdező kommentje:
2016. dec. 16. 06:28
 7/11 anonim ***** válasza:

15 hetesen fiut mondtak (tenyleg annak tunt) 2d uh-n, aztan 16 hetesen 4d-n mar kislanyt tippeltek. 18 hetesen mar egyertelmuen kislanyt. Lany lett.


Elozonel 14 hettol kisfiut mondtam. Kisfiu lett.

2016. dec. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább fordítva szokott előfordulni. Nekem lányt mondtak végig, az is lett. De amikor megszületett, olyan volt a puncija, hogy lestünk a férjemmel, hogy uh-n ezt biztos nem tudtuk volna megkülönböztetni :) persze az orvos tapasztalt, látja a különbséget.
2016. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok...ma voltunk 18uh és kisfiut lessz:D elöször a doki sem látta szoltam neki nézzük meg jobban:D és ottvolt:D gyönyörü kisfiam van már 238gram:) köszönöm mindenkinek
2016. dec. 16. 21:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nagyon szuper lesz, meglátod! Nekem is kisfiam van, tegnapelőtt volt három hónapos. Én mondjuk először nagyon lányt akartam, de elmondhatatlanul boldog vagyok, nagyon jól érzem magam a fiús anyuka szerepben. Sok boldogságot 😊
2016. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!