Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj? Gond lehet?

Miért fáj? Gond lehet?

Figyelt kérdés
9hetes terhes vagyok, ma szeretkeztünk a párommal és orgazmus óta enyhén fáj a hasam
2016. dec. 19. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem feszüli szokot orgazmus után, elég kellemetlen. Normális ha nem tart sokáig. Az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz.
2016. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
12. Hétig nem ajánlott a szex mert vetélést okozhat. Ha a 12. Heti UH-n minden okés akkor mehet a szex... De ha fájdalommal jár akkor hanyagolni kéne...
2016. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 H_Vivien ***** válasza:

Persze a 12. hétig nem ajánlott még csúnyán nézni sem, mert veszélyes. Hagyjuk már ezt a hozzáállást, mindenki tudja, hogy az első 12 hétben vigyázni kell, de nem kell túlzásba esni. Az én nőgyógyászom sem a kisfiamnál sem most (9+3 hetes terhes vagyok) nem mondta, hogy nem élhetek nemi életet a férjemmel. Igen, vigyázni kell, de mi az, hogy nem lehet szexelni?

Az orgazmus méhösszehúzódást okoz, ez lehet kellemetlen, beszélj a dokiddal, de ha elmúlik hamar és nincs más panasz, akkor gondolom normális. Nekem is szokott görcsölgetni szex után, semmi gond nincs.

2016. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egészséges terhességnél semmi problémát nem okoz a szex. Ha meg nem egészséges, akkor akár fejre is lehet állni, megmaradni sajnos nem fog :(
2016. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!