Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 33-34 napos ciklusnal...

A 33-34 napos ciklusnal valoban a legtobb esetnel nincs peteeres, vagy eloregszik? Illetve kevesebb a teherbeeses eselye, nehezebb teherbeesni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem igaz. 40 nap felett már valóban nagyobb az esélye, hogy vmi nem stimmel, de a 33-34 napos ciklus még teljesen normális hosszúságú, nem kell rémeket látni (csak ha van).


Átlag 33-mal első hónapban sikerült.

2016. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászom szerint a 20-40nap közötti ciklus az rendben van.
2016. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek semmi sem elég :-(. Pedig olyan jól megválaszoltuk :-)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ha kényszeresen hinni akarsz ebben, akkor kár is kérdezni, úgyse fogod elhinni, ha vki (mindenki) mást mond

2016. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 20-ik cn volt peteeresem. (16 napos a lutealisom , tehát 36 napos ciklus lett volna. 8 hetes vagyok)
2016. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erről még nem hallottam.

Nekem kamasz korom óta 32-34 napos a ciklusom, és két gyerekkel sikerült elsőre teherbe esnem, mindenféle gond nélkül. A terhességem is panaszmentes volt, mindkétszer, amilyenről minden kismama álmodik.

Eddig eszembe se jutott, hogy esetleg gond lehet, hogy nem óramű pontosságú 28 napos ciklusom van, elvégre nem gépek vagyunk, hanem emberek.

2016. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!