Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik a végén jártok!...

Kismamák akik a végén jártok! Nem féltek ettől a melegfronttol?

Figyelt kérdés
Én holnap töltöm a 38 hetet. Elég érzékeny vagyok a melegfrontra egyébként. Ma egész nap olyan érzésem van mint mikor meg akar jönni a mensim. Már van egy Kisfiam. Vele semmit nem éreztem anno , csak elkezdett folyni a magzatvíz. Ugy indult be a szülés. Frontkor meg elég sok szülés bebszokott indulni.

#szülés #beindulása
2016. dec. 25. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Én is frontérzékeny vagyok, de egyik szülésem sem indult front hatására.

38. héten meg már nincs miért aggódni. Ha beindul, beindul.

Szép szülést Neked!

2016. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. dec. 25. 21:39
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Már miért kéne félnem?? Legfeljebb megszületik a gyerek,az meg már nem lenne baj!
2016. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha beindulna tőle a szülés, de csak a fejem fáj, meg a gyomrom ég, fájás egy szál se, pedig már a 39 hét végén járunk.
2016. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmi félnivaló nincs a 38. héten. Nyilván valamikor meg kell születnie a vége felé. Nekem mondjuk mindkettő frontra jött, semmi baj vele.
2016. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem
2016. dec. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem, mert én már 1 hete szeretném ha megszületne, már elég volt.

Annyi, hogy várja meg amíg hazaérünk mert most látogatóba jöttünk messzire.


38+1 hkm

2016. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38 hetet töltöttem szombaton Január 7.-re vagyok kiírva.. Nincs mitől félni.. Miért féljek? Mi történhet? Max annyi hogy megyek szülni :) már nem számítana koraszülöttnek nem aggódom. Igaz első babámat várom. De sose voltam az a félős típus.. Max egy picit izgulok mert nem tudom hogy mi vár rám.. De feleslegesnek tartom azt hogy féljek és stresszeljek :) Boldog Babavárást Kívánok Mindenkinek. Boldog Karácsonyt. És Kitartást hamarosan mindenki találkozik a kicsi kincsével. 😍😘
2016. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Valaki szült esetleg? Nekem elmúltak a fájások. Kedden néztek teljesen zárt vagyok. Azt mondta a doki az idén nem lesz baba. 10-re vagyok kiírva. Csak nekem már annyira fáj minden moccanata. Nagyon kis erős baba. Kicsi lesz azt mondták pedig. Mult héten 2900gm -ra saccolták. Nektek mekkora a baba?
2016. dec. 29. 07:15
 10/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Nem, sajnos még nem szültem, de már nagyon szeretném ha megszületne.

Én tele vagyok amúgy energiával, nincsenek fájásaim se csak néha kicsit a derekam meg enyhe mensis érzésem szokott lenni. Ennyi.


38+4 hkm

2016. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!