Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A zalaegerszegi Léda Magánklin...

Szchylla kérdése:

A zalaegerszegi Léda Magánklinikáròl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Babamozit, 4d-s vizsgàlatot szeretnèk csinàltatni, valamimt nem meghatàroztatàst, most a 20.hètben jàrok! A18. hèten nem tudtàk megmondani a babòm nemèt, s nagggyon kivàncsi lennèk rà. A Lèda magànklinikàròl vannak tapasztalataitok, vagy hol lenne èrdemes mostanaban ilyesmit csinàltatni 2017. januàrjàban?

2017. jan. 1. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a terhességem alatt végig oda jártam, igaz a 4d babamozit Nagykanizsán csináltattam, mivel ott lakom. Nekem a 12.héten 80%-ra meg tudta mondani az orvosom a nemét (kisfiú), egy hete szültem. Ha úgy alakulna, hogy lenne második, akkor is a Lédába jarnék.
2017. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
maga a klinika fiatal, nem régen nyitották meg. zalaegerszeg legjobb orvosainak vannak itt a magánrendelési, többször voltunk itt családommal különöző problémákkal, mindig elégedetten távoztunk, el is vártuk mivel ha az ember fizet akkor már nyújtsák azt a pluszt amit a TB és nél nem kap meg az ember, jó hely csak kevésbé ismert és nem tudom hogy hosszútávon mennyire fog az emberekben rögződni meg hogy meddig tudják fenntartani az intézményt mivel nem 2 fillér egy klinikát fenntartani plusz lesz e fizetőképes páciensréteg a városban.....
2017. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nőgyógyászati vizsgálatokra, és terhes gondozásra is jártam. Szép környezet, jó orvos. De! Amikor nőgyógyászati vizsgálatra jártam, sajnos több hónapos fertőzéses betegség miatt, a vizsgálat után a recepciós hölgy olvasgatja a leletem, mert onnan tudja, hogy mennyit kell fizetni. Hát én úgy gondolom, hogy ő neki semmi köze a problémámhoz, ráadásul látásból ismerjük is egymást, így aztán végképp kellemetlen, hogy ő olvasgatja az aktuális bűzös zöld folyásomról szóló leletem. Jó lenne, ha erre találnának más megoldást, valami kódszámot amit az orvos ír ki, és annak megfelelően kellene fizetni.
2017. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!