Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki rajtam kívül,...

Van valaki rajtam kívül, akinek 30 hét felett is farfekvéses a babája?

Figyelt kérdés
Én teljesen ki vagyok, rettegek, hogy már nem fordul be. 2 sima szülésem volt, iszonyatosan pánikolok a császártól! Van még valaki így? Nektek mit mond a doki? 32 hetes vagyok, 31 hetesen 2200g-ra lett saccolva a baba. Faros szülés a dokim szerint ha minden adott hozzá, lehetséges. Vélemények?

2017. jan. 2. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha 2 napod lenne vissza, érteném az aggódást, de van még 2 hónapod, addig bármi történhet. A császár pedig nem ördögtől való.
2017. jan. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

31 hetes UH-n simán harántban volt a kisfiam. 33 hetesen nagyon fájt a produkciója egyik délután, 35 hetesen már fejvégű volt.

A többiek neked mikor fordultak be? 31-32 hetesen ez teljesen normális! Persze picit én is aggódtam 31 hetesen de azt olvastam, hogy a legtöbb baba 32 és 34 hetes kor között fordul be. :)

31 hetesen egyébként 2100 g volt a tipp a végén 3570-el született szóval eléggé átlagos súllyal, nem lett nagy, pedig picit tartottam tőle.

2017. jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A súly pedig ilyenkor elég csalóka lehet, nekem 32 hetesen 1750-et becsült a gép, 40 hét 2 naposan 4150 g lett.
2017. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A fiam 34 hetesen még faros volt. Éreztem rendesen, amikor befordult, majd szetrugta az oldalamat :) Könnyű, sima szülés lett belőle. Ő volt az első baba.

Most 30 hetes terhes vagyok, már a negyedik baba. 28 hetesen voltam uh-n, ott faros volt még, szintén fiú. Remélem, meggondolja magát, és szépen irányba áll. :))

Sok idő van még hátra, ne aggódj!

2017. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolat. Első baba 21, második babám 25 hetesen már koponyavégű volt...
2017. jan. 2. 09:19
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy egyik babám sem maradt benn tovább a 34 hétnél, ezért is félek annyira!
2017. jan. 2. 09:20
 7/15 anonim ***** válasza:
36 hetesen fordult be a második, már mi is a faros szüléssel barátkoztunk, állítólag többedik babák később fordulnak. Nyugi, van még idő! Ha meg mégse fordul be, nyilván annak is van oka.
2017. jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Már kérdeztél erről többször is. Elhiszem, hogy izgulsz, de attól, hogy harmadjára is megkérdezed ugyanazt, nem fog változni semmi. Mi nem tudunk rá mást írni, mint azt, hogy még befordulhat, vagy esetlegesen farosan is meg lehet szülni, hisz már 3. gyerek, és a császár sem a világvége...

Nem a tiéd lesz sem az első faros szülés, sem az első császár. Így vagy úgy, de meg fog születni,és minden rendben lesz!

2017. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az én babám végig faros volt, ugyanazon a helyen ült minden ultrahangon. Az orvos azt mondta a végén is befordulhat, de én a 36. héten már beletörődtem, hogy nem fog és császár lesz. Végül a 39. héten tényleg megfordult, simán szültem. :)

Befordulhat még neked is. :)

2017. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia.Első baba 36hetesen született,faros volt és császár 2180g.Második baba 32hetesen fejvégű volt 38hetesen császárral született 2760g.Most 36hetesek vagyunk még faros 2500-2600g ra saccolják és császár lesz.Hidd el,ki lehet bírni😊.Miért jöttek ilyen korán a babák?Minden rendben volt velük?
2017. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!