Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes lehetek e?

Aewea kérdése:

Szerintetek terhes lehetek e?

Figyelt kérdés
Egy ideje furcsán érzem magam, igaz eddig is volt h tiszta ideg voltam mikor felhúztak, de ez más. Minden hülyeségen felkapom a vizet, sírok minden apróságon, a hasam szúr állandóan jobb oldalt egy ideje de csak időközönként, nehezen kapok levegőt mikor a bicajt tekerem xd pedig vékony vagyok, babát tervezünk utolsó menstruáció óta csináljuk, mostanában mindig görcsöl ilyen megjön érzés meg ugye jobb oldalt szúr ahogy írtam most kellett volna megjönnie december 31 és január 1 fele általában 24 naponta szokott megjönni viszont ma már 3. a van teszteltem 30 án utoljára de negatív volt pedig 6 nappal előtte kimutatja, olvastam h sokan teszteltek negatívat mégis terhesek voltak. Most átlátszó folyásom van . Nem merek tesztet csinálni megvárom még az 5. ét nem akarok csalódni.. Sokat eszek mostanában, fáj a mellem is meg mintha nőtt is volna v nem tudom.. a derekam is szokott fájni a fejem is sokat fáj és szédelgek, illetve elkaptam a megfázást is pedig nem nagyon szoktam elkapni xd és most elkaptam azt is, illetve székrekedésem volt. Szerintetek terhesség? Nektek volt ilyen?

2017. jan. 3. 10:19
 1/5 anonim válasza:

Ajjajj, ennek a fele márcsak beképzel tünet,szerintem.Ennyire nem szabad ráparázni. :)

Szurkolok, hogy pozitív legyen,és nyugi.

Viszont az a baj, hogy ez a megfázás plusz menzesz tünete is lehet, de makd a teszt megmondja.

Mindenképp írd meg az eredményt. :)

2017. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem a fele... az egész.
2017. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem is pont ezek a tünetek voltak!.

Nem jött meg a menstruáciom,szédültem, szurt a hasam az egyik oldalt, görcsölt.

Fájt a derekam szédültem és sokat ettem + még a mellem is fájt.

És most 6 hetes vagyok mult heten tudtam neg enis 😊 nagyon szurkolok neked!

2017. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szeretném ha sikerülne, csak hétfőn fogok inkább tesztelni, hátha addigra már kimutassa. :)
2017. jan. 4. 09:30
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is hasonló kérdésem lenne. 30.án volt a peteérésem, azonban betegség következtében nem tudtam rendszeresen szedni a fogamzásgátló tablettát.A menstruációm 3 napot késett , ami mindig pontosan szokott megjönni, emellett pedig a 6 nap helyett csak 3 napig tartott. Az erőssége olyan volt mint szokott, csak rövidebb. Emellett 2 napja hánytam, és pattanások jöttek az arcomra lassan 2 hete, ami eddig már évek óta nem fordult elő. Szerintetek csak a betegség és a fogamzásgátló tabletta utóhatása befolyásolhatja a hormonjaimat vagy érdemes lenne csinálni egy tesztet?
2017. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!