Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek valami baj van?

Szerintetek valami baj van?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok ma voltam nstn en ereztem hogy mozog rendesen a baba de a gep megis azt mutatta hogy kicsiket mozog es ez nem jo.. akkor most van valami baj? Honap vissza kell mennem nagyon felek. Az eddigi nstk mindig jok voltak csak most volt ez eloszor de nagyon megijedtem :(

2017. jan. 4. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy ez baj...nekem is volt,hogy meg kellett ismételni az nst-t mert nem mocorgott, bár engem nem ijesztgettek azzal, hogy ez baj lenne- nem mocoroghat ő sem mindig...azóta már rég megszületett, (időre, természetesen) egészséges, semmi baja.
2017. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En azert ijedtem meg mert en ereztem hogy mozog megis a papiron az van hogy csak kicsiket mozog igy nemtudjak ertekelni... :(
2017. jan. 4. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
A picikédnek nincs már sok helye mocorogni, mert szinte kitölti az egész méhed.Az hogy pont a vizsgálat alatt nem volt aktív, hát pont lustibb volt :)
2017. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen enis gondoltam erre hogy mar nemtud akkorakat mozogni mint 30 hetesen de most is mozog rendesen csak nem akkorakat

Koszonom a gyors valaszokat :))

2017. jan. 4. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
A holnapi előtt egyél pár kocka csokit vagy egy kakaós csigát. :)
2017. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te sem vagy minden nap akrobata kedvedben, biztos van, amikor van kedved és erőd egész nap pattogni, mint egy bolha, körbetakarítani az egész lakást, viháncolni, stb, egyszóval aktív vagy, de másnap éppen csak annyi futja, hogy egész nap bambulsz ki a fejedből és semmi extra oka nincs, egyszerűen csak ilyen a napod. Neki is van, hogy nincs kedve rugdalózni, pörögni-forogni, csak szopizza az ujjacskáját és egész nap nyugiban szundít. Nem kell megijedni! Majd legközelebb virgonckodni fog :)
2017. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat most kicsit megnyugodtam azert :)
2017. jan. 4. 15:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!