Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismamák! Ti dolgoztok...

7 hetes kismamák! Ti dolgoztok? Nem féltek ebben a járványos időszakban?

Figyelt kérdés
Én kisiskolásokat tanítok, és egy picit meg is vagyok fázva. Ma nem ismertem menni dolgozni. Ti is táppénzre mennétek?
2017. jan. 5. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát te tudod. De a hideg az jó a járvàny ellen, pusztulnak a bacik. :)
2017. jan. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem, én nem mennék táppénzre egészségesen. A gyerekedet is majd 1 évesen viszed ki, nehogy elkapjon valamit???


Emlékszem alsósként az egyik tanítónéni még nagy hassal is tanított minket.

Középsuliban szintén.

Én 37. hétig dolgoztam sörözőben. Nem oltattam magam influenza ellen, pedig ingyen lett volna.

(augusztus-április között voltam terhes)

2017. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagyok beteg, akkor nem megyek tappenzre. Én pl életem legdurvabb betegségét a férjemtől kaptam el. Ő mégsem jöhet el táppenzre, mert én terhes vagyok. Előző terhességet is végig dolgoztam, napi kétszer 40 percet buszoztam is, de semmi gond nem volt.
2017. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Anyukám is pont tanárnõ, mèg a 9. hónapban is dolgozott velem.

Ennyit errõl.:)

2017. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felnottek kozott, irodaban dolgozom. Sokan betegen bejarnak dolgozni, kulonben annyira elusznanak a meloval, hogy soha nem ernek utol magukat. Igy se aggodtam, nem irattam ki magam. Tudtam, hogy ha steril szobaba zarkozok, akkor is elkapom, mert minden evben, minden slager virust elkapok, terhesen meg annyira sem ved ezek ellen az ember immunrendszere mint egyebkent. El is kaptam es most itthon fekszek taknyosan. Tudtam, hogy ez lesz, de akkor sem irattam ki magam a betegseg elott, mert tul sem akarok mindent aggodni.
2017. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak azért aggódom túlzottan, mert pont egy éve januárban 8 hetesen elvetéltem (egyébként akkor is dolgoztam), és meg is voltam fázva. Sajnos csak a 12. heti ultrahangon vették észre, hogy baj van. Persze, lehet, hogy valami genetikai probléma adódott, de a félelem most hatványozottabban bennem van.
2017. jan. 5. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Ez nagyon szomorú.

De hidd el, nem a megfázástól vetéltél el.

Egy egészséges babával lehet dolgozni nyugodtan.

2017. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
38+2 hetes terhesen még mindig patikában dolgozom mint gyógyszerész , ahol szinte kizárólag betegek fordulnak meg . Egyszer sem jutott szembe , hogy otthon maradjak emiatt . Annál többet ártassz magatoknak , ha ilyesmin agyalsz meg aggódsz . Jó babavárást és no para :)
2017. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, így kissé kevésbé parázok most már. Ma már mentem is melózni. Szóval köszönöm! :-)
2017. jan. 6. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!