Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok. Normális?

17 hetes vagyok. Normális?

Figyelt kérdés

Pisiléskor nyilal az alhasamba, ez normális?

Illetve 17 hetesen hol helyezkedik el a baba? Még mindig alul? Mikor lesz kb a köldök felett?


2017. jan. 5. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 hetes vagyok, most voltam dokinál, azt mondta, hogy még épphogy a köldök alatt van szépen, ahogy lennie kell. A pisi részhez nem értek :S
2017. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem màr bőven köldök felett volt a méhem 17 hetesen.

Ez egyéni.

Az hogy nyilall lehet felfàzàs de akàr normàlis is lehet.

2017. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy hol helyezkedik el függ a testarányaidtól is, egy 150 centis 40 kilós nőnek nem ugyanott lesz a méhe, mint egy 175 centisnek..


A pisis részhez nem értek, bocsi. Szerintem csörögj rá a védőnődre vagy a dokidra és kérdezz meg.

2017. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Saját tapasztalatom az, hogy nekem akkor nyilal a hasam pisilésnél, hogyha nem megyek el azonnal pisilni, amikor érzem, hogy kell. Olyankor még feszül is a hasam.

De a biztonság kedvéért kérd meg a védőnődet, hogy tesztelje a pisidet, nehogy komolyabb baj legyen.

2017. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!