Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyi van még?

Szerintetek mennyi van még?

Figyelt kérdés
38 hkm vagyok már 4 napja hasmenésem van 3 napja hányingerem van bármit is eszek és egyre gyakrabban érzek odalent szúró fájdalmat viszon 5 napja voltam dokinál és teljesen zátnak mondott.

2017. jan. 6. 03:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen zárt voltam én is.. Nekem nem volt hasmenésem de estére mindig be keményedett a hasam... 38+5 re sürgősségi császárral meglett a lányom. Tegnap múlt 1 hetes
2017. jan. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm. És gratulálok a babához sok egészséget nektek. :)
2017. jan. 6. 05:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőnél hasonlóan voltam. 38. hét vége fele 3 napja nem ettem, alig aludtam, bár hasmenésem nem, ha darabosat ettem hányingerem volt. Csak levest ittam "egyek" mégis valamit. :) Nekem sima szüléssel lett meg lassan 4 éve. :)

Könnyű és gyors szülést kívánok! :)

2017. jan. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm Szépen. És hamarosan találkozol te is a kis csodáddal ;)
2017. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de úgy néz ki hogy ezek a tünetek nem a baba érkezését jelentették hanem a hányós hasmenéses vírust ugyanis délutántól a férjem is ugyan ezeket produkálja. Sajnos vak lárma volt
2017. jan. 7. 05:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!