Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ezzel nem okohattam nagy...

Ugye ezzel nem okohattam nagy bajt a babámbak?

Figyelt kérdés
Iszonyatos fejfájásom van elviselhetetlen. De nem otthon tartózkodom, és itt csak egy voltarent tudtak adni, már nem bírtam a fejfájást bevettem. Most elolvastam a neten a tájékoztatót és nagyon nem ajánlott. Egy szem kárt okozhat? 33 hetes vagyok. Ráadásul ki sem szűnt teljesen :(
2017. jan. 6. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, egy szem semmi problémát nem csinál. Mindegyik gyógyszerre rá van írva, hogy terhesség alatt ne. Egyszer utánanéztem, és volt egy kutatás, hogy igazából nagyon kevés gyógyszer okoz tényleg problémát.
2017. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
, Dehogy egy szem nem, meg a 33. héten már eleve ki van fejlődve mindene a gyereknek. A gyógyszerek különösen a 12. hétig veszélyesek amikor is fejlődik az idegrendszer.
2017. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Térj át a homeopátiára. Hatásosak, mellékhatásmentesek, természetesek. házilag olcsó a használatuk, de gyakorold egy hétig a használatukat, előtte olvass utána a hogyanjának. Ugyanis teljesen máshogy kell tárolni és alkalmazni azokat.
2017. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!