Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 pohár kóla okozhat bajt...

1 pohár kóla okozhat bajt terhesen?

Figyelt kérdés
Az egész terhességem tünetmentes, még eddig egyszer sem volt, akár csak kicsit is jobban megkívántam volna valamit, de most ölni tudnék egy pohár kóláért :D annyi belefér? Úgy érzem, megőrülök, ha nem ihatok :D
2017. jan. 9. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Napi 200 mg coffein megengedett.

3 dl kolaban kb 60 mg van. Ugyhogy ihatsz 1 litert is :)

2017. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ahh, nagyon köszönöm, már zizzen is a kupak! :D
2017. jan. 9. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megkivantattad :)

Nekem 7Up van itthon.

2017. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Jaj, nem kell azért átesni a ló túlsó oldalára... :) Nyilván ne kóla fedezze a napi folyadékigényedet, de heti néhány pohárral nyugodtan megihatsz. Van, akinek csak ez csillapítja a hányingerét.
2017. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem nem, persze, hogy nem ez fedezi a napi folyadékbevitelt! :) Nem is szoktam soha kólát inni, csak most annyira megkívántam, hogy nem bírtam kihagyni :)
2017. jan. 9. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Egészségedre! :) Nem lesz semmi bajod tőle. Én is szoktam inni néha, de nem viszem túlzásba. Szerencsére ritkán kívánom, pedig régebben nagyon szerettem. :)

Én is azzal kezdtem, hogy megnéztem a koffeintartalmát, 3 dl-ben (dobozos) töredéke van, mint kávéban vagy fekete teában.

2017. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Semmi bajod nem lesz egy pohàr kolatol. Annyit nyugodtan megihatsz. Nekem az orvos ajànlotta anno amikor folyton hànytam hogy kèt hànyàs közt egy korty kola. Ès sgitett.
2017. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Néha én is megkívánom és veszek egy dobozosat. Napi 1-2 litert azért senkinek nem ajánlanék pláne nem terhesen, de ritkán 2-3 dl kóla biztosan nem fog ártani.
2017. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
:D utáltam a kólát világ életemben, egészen addig amíg terhes nem lettem. Én engedtem a kísértésnek, időnként ittam, annyira jól esett. Azóta megint közömbös a dolog. Nem is lett baja a babámnak.
2017. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!