Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hascsikoras, hasmenes, hasi...

Hascsikoras, hasmenes, hasi görcsök milyen hatással van a kisbabámra?

Figyelt kérdés

Reggel óta eros hascsikoras illetve hasmenésem van.. közbe meg görcsöl is a hasam.. mitől lehet ez? Ma ettem Tükör tojást, tejes kávét (muszáj alacsomy vérnyomás miatt).. meg Cappy narancsos italt.. mitől vagyok ilyen rosszul? Esetleg valamit nem tudnék tenni hogy csillapodjon?


Előre is köszönöm.


31 hetes anyuka



#Hascsikoras
2017. jan. 10. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem ennék "nyers" tojást terhesen (vagy megvolt sütve a sárgája is?)

HA nem múlik felhívnám a családorvost.

Igyál minél több vizet, ebédre főtt sárgarépát, rizset, ilyesmit ennék.


Nem hinném, hogy árt a babának.

2017. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha én Cappyt innék a tejeskávéra engem is elkapna a szapora 😀 Viccet félretéve szerintem semmi baja nem lesz. Én kb. 3 hete átestem egy durva hányás-hasmenés víruson. Sokat görcsöltem,nem mindig tudtam eldönteni,hogy most a gyomrom vagy a hasam a görcsöl,annyira csikart mindenem. Ahogy ürült a vírus elmúltak a görcsök is. Semmi bajunk "kop-kop" 27hkm
2017. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél be 5-6 széntablettát és 1 tabletta Bolus adstringenst, ez többnyire hatásos.
2017. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A széntabletta nem jó, mert ha vírusos, nem engedi távozni és nagyobb gondot okoz.

Akkor inkább a smecta.

2017. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.. mar egyre erosebb gorcseim vannak.. ez normális?

Mar felhivtam a haziorvosom, mondta vegyek be egy 40 mg no spat, es ha nem csillapodik akkor menjek be a sürgősségire...

Nalatok is volt nagyon eros hasgorcs?

Kozbe meg a kisbabam is nagyon de nagyon rugdos.. attol tartok nehogy valami baj legyen a kisbabammal...

2017. jan. 10. 12:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességemben voltak nagyon erős bélgörcseim, amiktől feküdtem a földön... Viszont nagyon nehéz elkülöníteni a méhgörcstől, így (főleg ha első baba), inkább menjetek be az ügyeletre, ha erősödik.
2017. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!