Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhesseg ellenere megis...

Ha terhesseg ellenere megis jelentkezik a menstruacio, akkor az milyen?

Figyelt kérdés
Ugy ertem mas a szine, vagy kevesebb ideig tart ? Esetleg tovabb is tarthat ?
2010. máj. 4. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbben azt mondják kevesebb és van akinek barnásabb, van akinek világosabb, de szerintem mindenkinél eltérhet. Van akinek nem más egyáltalán, írták is többen hogy pont ezért észre sem vették hogy terhesek.
2010. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem tul megnyugtato...:S Es az ideje is lehet normalis ? (peldaul, ha 1 hetig szokott meglenni, akkor 1 hetig is menstrualhatok terhesen ?)
2010. máj. 4. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem 4 gyerekem van.3 hónapig mindegyikkel meg volt.nekem kevesebb ideig és kevesebb mennyiségű volt.ráadásul 2 gyógyszer mellett lett.
2010. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen normálisan jött meg,úgyhogy nem is tudtam,hogy terhes vagyok.Ugyanúgy 3 napig tartott,mint szokott és a színe is ugyanolyan volt.6 hetes voltam,amikor kiderült,hogy ikreket várok!
2010. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En csak elmeselesbol tudom.

Anyukam engem varva a 6. honapig menstrualt.

En nem tervezett negyedik gyerek voltam, jo hosszu kihagyas utan. Korabbi terhessegei alatt ez nem igy volt, eppen emiatt felido utan, a hatarozott magzatmozgasok kezdetekor vettek engem eszre. :-)


Azt meselte nekem, hogy teljesen normalis mensije volt, normalis idoben, igaz, hogy neki (es nekem is) alapbol rovid es gyenge, harom napos. De nem volt ehhez kepest elteres.

Nah, ennek tudataban ket normal lefolyasu, mensi nelkuli babavaras utan nem kicsit figyelgetem magam...

2010. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyiban külömbözött a többitől , hogy iszonyatosan görcsöltem, meg nagyon fájt a derekam. Következő hónapban már nem betegedtem meg.

24 hetes kismama

2010. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!