Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Comb sérv terhesség alatt?

Comb sérv terhesség alatt?

Figyelt kérdés

31 hetes kismama vagyok, tegnap ota eros gorcseim vannak.. eloszor ugy ereztem mintha kozepul a hasam alja fajt.. de ma reggelre mar egyertelmuen erzem hogy jobb oldalt szinte a combomon erzem a gorcsolo fajdalmat ami vegig szalad az egesz labamon.. lehetseges hogx az lenne nekem? Masoknak is kialakult?

Lehet tenni ellene valamit?

Olvastam a neten hogy csak operalassal lehet elmulasztani..

Köszönöm a válaszokat..

Egy ketsegbeesett kismama



#Combserv
2017. jan. 11. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért nem mész dokihoz????????????


Ha sérv és kizàródik, akkor mindenképp műteni kell.

Veszélyezteted a gyereket is. Menj orvoshoz.

( ha sérv lenne amúgy, akkor tudnàd hidd el)

2017. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sosem volt servem ezert nincs honnan tudjam...

Holnap megyek dokihoz.

2017. jan. 11. 10:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Pont ezért tudnàd ;-)
2017. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kb egy hónapja voltam a sürgősségin.. akkor mondták hogy lehet sérvem van.. voltam a haziorvosnal is és o nem érzett semmit..el is mult a szulo fajdalom..

Most gorcsos fajdalmam van.. nagy baj lehet? Holnap megyek a dokimhoz.. remelem nem lesz tul keso..

2017. jan. 11. 10:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem simàn egy ideget nyom a baba.

De mi az hogy lehet, hogy sérved van?!?! Uh vmi???

Mivel nagyon sok oka lehet a fàjdalomnak nem lehet megmondani, hogy mennyire veszélyes vagy súlyos.

2017. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hat ugy volt hogy a szuldonek a surgossegijere mentem.. megneztek a babat, meg hogy zart e a mehszajam... mondtak, hogy a babamnak nincs semmi baja.. elkezdtek nyomkodni a hasam aljat.. es annyit mondtak hogy lehet servem van.. hogy menjek el sebeszhez hogy nezze meg o is..

Masnapra elmult a szuro fajdalmam, gondoltam akkor hogy a baba nyomott valamit..

De most tegnap ota gorcsos fajdalmam van.. kezdodott delelott hasmenessel.. utanna jöttek a gorcsok.. mara csillapodtak.

A babammal szerintem nincs semmi baj, mivel mocorog, ugye ez azt jelenti, hogy o jol van? Remelem nem lesz keso hogy holnap megyek a dokimhoz megnezni mi is a baj..

2017. jan. 11. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:

El kellett volna menni sebészetre....


Ha mocorog akkor jól van, de mondjuk a szülés ettøl még beindulhatott. A hasmenés, görcs lehet tünet.

Pihenj és szedj sok magnéziumot.

2017. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sérved.. ennyi idősen simán nyomhat a baba egy olyan ideget, ami a combodba sugárzik. Ìrod, hogy görcsös, jobb oldalba sugárzik.. nehogy atìpusos vakbélgyulladás legyen, sebészetre menj el ott ki tudják zárni és a sérvre is meg tudnak nézni.
2017. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na vegul ma bementunk a nőgyógyászomhoz ma.. megvizsgált.. megnezte a babamat.. mondta hogy vele hal Istennek minden rendben, servem biztos nincs, valamilyen virust kaphattam el.. no spa-t irt fel, napi 3x1et.. meg magneb6 3x2t.. s ha nem mulik el 3 napon belul beutal a korhazba..
2017. jan. 11. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!