Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama torna azoknak is...

Kismama torna azoknak is ajánlott, akik korábban nem sportoltak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Mert mondják, hogy terhesség alatt nem jó elkezdeni sportolni. Milyen egy ilyen torna?
2017. jan. 11. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Orvosi vizsgálat után, gyógytornász vezetésével lehet ha teljesen egészséges a terhesség a 12dik hét után.

Nekem védőnő így mondta.

2017. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez ajánlott, akit az orvos nem tilt el - mert ez nem sport, hanem gyógytorna. Gyógyítja a a nem hétköznapi módon, különlegesen igénybevett szervezetet. Szerintem nagyon jó!
2017. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mire gondolsz, a youtube-on ha beirod, h rubint réka kismama torna 4 perces extra egyszerű videókat ad ki, azt nyugodtan csinálhatja bárki szerintem.
2017. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Hiszen nem.megerolteto. Legzestechnikan nyujtasokon kis erogyakorlatokon alapszik.

Nalunk betoltott 14-16. Hettol ajanjak.

2017. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

(Nem YouTube-osra gondoltam, hanem ahova csoportosan járnak a kismamák, edzővel.)

2017. jan. 11. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!