Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sclerosis multiplexem van,...

Sclerosis multiplexem van, mégis babát vállaltunk. Jelenleg félidős kismama vagyok. Ki merte vállalni a kockázatot? Mit tapasztaltatok szülés után?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 17:54
 1/2 Bea24 ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is ez a betegségem, de mielőtt bele vágtunk volna a babaprojektbe, kikértem az orvosom véleményét és ő áldását adta rá, azt mondta, 1:100hoz a kockázat, hogy a picinek is majd ilyen betegsége lesz, de ez nem jellemző. A terhességem alatt kitűnően éreztem magam, a doki is mondta, hogy a terhesség alatt a betegség visszavonul, mintha tudná, hogy a kis életet védenie kellene. Ez így is volt. Soha ilyen jól nem éreztem magam komolyan mondom. Tavaly augusztusban szültem, utána 3 hónapon belül volt shub-om, ami törvényszerű, nagyon ki voltam miatta, de a legfontosabb az optimista gondolkodás, hamar helyre is jöttem. Most félidős pocakos vagyok ismét és várjuk a kistesót. Nagyon hamar jött és aggódtam is a szervezetem miatt. Most terhesség alatt van egy kis shub-om, el is megyek a dokihoz a jövő héten azt hiszem. Te hogy Vagy? Melyik fajtáját diagnosztizálták Nálad? Mit mondott a dokid? Írj
2010. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Egy volt osztálytársam volt így!Annyi volt csak,hogy császáros volt!A Kicsi már 1 éves!És nagyon jól vannak!!!
2010. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!