Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hány hetesen kezdett...

Nektek hány hetesen kezdett látszani, hogy baba van a dologba, illetve mikor tudták megmondani, hogy kislány vagy kisfiú?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A pocakméretre gondolsz?

Kislányomnál úgy a 25.héten látszodott.

A Nemét halkan már a 12.héten is megtippelték,de biztosat a 16 illetve a 18.héten mondtak:)


Most 13 hetes vagyok és elvileg a kis öcsivel.:)

Őt is most a 12.héten tippelték meg. Ő rá picit határozottabban mondták, hogy fiúcskának néz ki:)

Nála már most akkora a pocim mint 25 hetesen a lánykámmal:) Hozzáteszem nem híztam hanem fogytam és ugyanaz a kezdő súlyom is:)

2017. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:) igen a pocak növekedésére gondoltam én most vagyok 15+5 hetes és már nagyon várom, hogy mit mond a doki:) habár én nem tudom még eldönteni, hogy egy jól lakott pocaknak látszik vagy többnek:D
2017. jan. 18. 13:56
 3/13 anonim ***** válasza:

Màsodik babànkat vàrjuk és màr 5 hetesen ugy fel voltam fujodva mint egy lufi,de brutàlisan.Akkor màr kiszurtàk melon...azota 10 hetes vagyok,kicsit jobb a helyzet,mert màr nem vagyok olyan rettentoen felfujodva,de viszont igy is làtszik,igazi kerek,nem hàj reggel is este is ugyan olyan...(tudom,hogy ez mèg nem a babàtol van,mert o még pirinyo,viszont a puffadàs is a vàrandosag miatt van)Elso babàmmal talàn a 17-18hèten kezdodott picit kerekedni a pocim,13hetesen mondtàk 90%-ra hogy kislàny és hàt az is maradt :)te hanyadik hètnèl tartasz? boldog babavàràst

(bocsi az ékezet kihagyàsok miatt...)

2017. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
làtom egyszerre irtunk,igy màr megvàlaszoltad hàny hetes vagy :) a 10 hetes :)
2017. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
15+5 nekem a doki aki csinálta a 12 hetes uh-t kissé bunkó volt és azt mondta ő nem tudja megmondani, ami kicsit rosszul esett. Hány kg szedtél fel a terhességeid alatt?:) (semmi baj)
2017. jan. 18. 14:05
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Elso baba 40 hètre lett,vele 12kg lett a vègèig ami szulessel le is ment,késobb meg mèg fogytam 5kg-ot,pedig nem voltam tulsujos,csak ugye elèggè àtrendezodott az èletem :) most màsodikkal még semmit,ilyen 400grammokat ingadozik le-fel a sulyom.Viszont elsonél nem volt hànyingerem,szuperaktiv voltam,egèszsègesen ètkeztem.Most a màsodikkal,hànyinger ès àllando fàradtsàg,az édességektol undorodom,kivètel a fagyi...most is probàlok egészségesen étkezni,viszont àllandoan gyorskajàn jàr az agyam,hambi,pizza,tacos,chips...
2017. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem 16 hetesen szuk felsoben mar latszott, hogy kerekebb a hasam alja, de egyertelmu csak a 24. hettol volt. Elso baba. 12 hetesen lanynak tippeltek, de csak sok kerdezgetesre mondta akkor a doki, majd 16 hetesen mondta egyertelmuen, hogy valoban kislany. En most vagyok a terhesseg vegenel... meg par nap van hatra. 165 centi magas vagyok, 57 kiloval kezdtem es most tartok 71-72nel. Kicsit sok, de meg belefer
2017. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Neked mi jutott,hànyinger vagy farkaséhség,esetleg a szerencsések kozé tartozol és egyk sem? :)
2017. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Meloban es szuleim mar tudtak 9hetesen, mert sokat hanytam a 9-14hetig. Volt h napi 3× volt, hogy egyszer sem!

Pocakmeret 23hetesen latszodott egyertelmuen. Foleg h nem hordtam feszes cuccokat 14hettol, mindig lapos hasam volt es minnel kesobbre akartam tolni azt, hogy èszrevegyèk( egyeb okok miatt) 26hetesen mar laza felsokben is látszódott.

Masodikkal 20hetesen latszodott egyertelmuen! :) ugyanazzal a súllyal

2017. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem az elején először inkább hányingereim voltak, aztán már hánytam is, de nem fogytam, ez talán azért is volt mert az első baba nem jött össze és sárga hormont kellett szedjek+magneziumot, 12hetig 3 kg szedtem fel (sztem a hormon tabi miatt) azota nem hiztam hálisten, de nem is nagyon szeretnék igysem vagyok vékony:D
2017. jan. 18. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!