Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmus terhesség alatt nagy...

Orgazmus terhesség alatt nagy bajt okozhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7hetes kismama vagyok. A sextől nem vagyunk eltiltva, de mégis úgy gondoljuk a férjemmel, hogy nem kockáztatunk, inkább orálisan elégítjük ki egymást. A kérdésem az lenne, hogy nekem nagyon nagy orgazmusom szokott lenni,( csikló ) és itt azt olvastam, hogy vetéléshez vezethet! Ez valóban így van? Akkok ezt a nődoki miért nem mondta? Nagyon nagy a libidóm amióta babás vagyok, nem bírok magammal, már álmomban is többszőr arra kelek, hogy orgazmusom van.
2010. máj. 6. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:

lehetséges. ha úgy érzed, hogy nem kéne, az elején inkább hanyagoljátok a szexet. van, hogy óvatosságra int az orvos az első pár hónapban, vagy akár végig is. vigyázni kell a durvább szex-el is.

a hüvelyi orgazmus viszont okozhat méhösszehúzódásokat.de ez inkább a vége felé inthet óvatosságra, mikor még nincs itt az ideje szülni.

2010. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szexeljetek, ahogy eddig, orgazmusod is lehet, amennyi jól esik.

Ha nem vagy veszélyeztetett, akkor miért ne?

Ettől NEM fog elmenni a babád!!!

Viszont, ha már nagyobb lesz a pocakod, előfordulhat majd, hogy az orgazmus után bekeményedik a hasad, de az sem baj, az sem árt a babának!

Ha libidód is van, mire vártok??

2010. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából azért nem merünk rendesen szeretkezni, mert a férjemnek nem kicsi, és hát félek tőle, hogy megnyomja a méhemet, mielőtt teherbe estem akkor is megéreztem elég rendesen, ezért döntöttünk úgy, hogy inkább orálisan elégítjük ki egymást! Boldog babavárást lányok! :)
2010. máj. 6. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Tiszta hülyeség! Egészséges terhességnél abszolúte nem okozhat ondot a szex, az orgazmus!!! Sőt, ami az anyának jó, az jó a babának is!

A vége felé segíthet a szülés beindulásában az orgazmus, illetve a spermiumok méhszájérlelő hatása, de csak a végén és akkor sem biztos, csak van, akinél működik. A terhesség nem betegség, ne akarjunk már azt csinálni belőle!

2010. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bocs, nem tudom mikor írtam a választ, 1. hozzászólás.


azért írtam,mert nálunk is pl. óvatosságra intett az orvos. én a terhesség első pár hónapjában volt, hogy bevéreztem, barnás vérzés, így vigyáztunk.

az orgazmus mint te is írtad ténylegesen méhösszehúzódásokat eredményez, így mikor nekünk már pl. itt volt az idő, mondta az orvos, hogy most már lehet jókat önfeledten szexelni, hátha beindul a szülés.

mi ezt is követtük.


de emberek és terhességek.. nem egyformák.

2010. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az első babánál is végig sexeltünk és nem lett semmi gond. Ha az orvos látná veszélyét, biztosan szólt volna. Ami neked kényelmes azt lehet továbbra is csinálni. Az én férjemet egy ideg fusztrálta, hogy nem bántja-e esetleg ezzel a kicsit, de biológiailag nem lehet. Csak kicsit max. óvatosabban kell. üdv, 29 km
2010. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A dokim ezt mondta:

Az első 12 hétben óvatosan kell szexelni, de persze lehet behatolással is!Aztán már kevesebb az esélye a vetélésnek, így bátrabban lehet!Az hogy a méhednél érzed a párod, az nem probléma, millió dolog van, ami védi a babád!Egy könyvben azt olvastam,a baba semmit nem vesz észre a szexből max egy kis ringatózást észlel!

Szóval sak nyugodtan szeretkezzetek, ahogy jólesik!

2010. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat, akkor azt hiszem este elkapom rendesen! :P

Boldog babavárást, s jó babázást nektek! :)

2010. máj. 6. 13:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Szép estét Nektek!!!!! :)
2010. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!