Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellbimbómon kis szemölcssze...

A mellbimbómon kis szemölcsszerű dolgok jelennek meg, de aztán le is száradnak. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ma mondtam a védőnőnek, azt mondta, hogy később figyelni kell, nehogy a szoptatásnál esetleg gondot okozzon.

22 hetes kismama


2008. okt. 9. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is vannak ilyenek. dokim azt mondta, ezek terhesség alatt gyakrabban előfordulnak. Idővel leszáradnak és lepotyognak. Akkor kell nagyon figtyelni ha esetleg begyullad vagy váladékozni kezd.

2008. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is vannak! Én bőrgyógyásznak mutattam meg őket, nekem is azt mondták, mint az első válaszolónak, hogy terhesség alatt ez normális, nem kell aggódni miatta!

Boldog babavárást!

25 hetes kismama

2008. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!