Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt irja első teresség megegye...

Azt irja első teresség megegyezik a többivel, igaz ez?

Figyelt kérdés

egy 4 gyerekes anyuka könyvét olvastam és azt irta,ha rosszullétek gyötörtek az első terhességednél akkor a következőknél is bekövetkezik,és aki szülés utáni depressziósvolt,a többibél sem ússza meg.tet mindegyik hasonló lesz.ez mennyire igaz?


még csak egyszer voltam terhes,legalább 4 hónapig hánytam,azt gondoltam ez új a szervezetemnek és legközelebbstrapabiróbb lesz..de anyósom meg azt mesélte elsővel jólérezte magát(fia)és másodiknál volt rosszul sokat(a lányával) ez érdekes.tehát akkor a szervezet nem szokik hozzá .mik a tapasztalatok?


2017. jan. 28. 15:47
 1/6 A kérdező kommentje:
rossz a tab-billenytyűm kérem a kérdésre figyeljetek.köszönöm.
2017. jan. 28. 15:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Ötödjére vagyok terhes, sajnos abból az egyik vételével végződött.

Minden terhessegem más volt, minden szempontból. Volt,ahol rosszul voltam nagyon, volt, amikor abszolút nem. Volt, amelyikkel állandóan görcsölt a hasam, máskor meg nem.

Három szülèsem volt, mindegyik más intenzitás annak és időtartamban is.

Most vagyok 34 hetes terhes, itt most minden elojott, ami eddig nem. Diabétesz, genetikai problémák, magas vernyomas, farfekvès.

Szóval, nekem nem ez a tapasztalatom.

2017. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy hulyeseg, el ne hidd!

Egy no akarhany terhessege lehet mas es mas de lehet egyforma is.

2017. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk elkerült a depresszió, de a rosszullét nem. Elsővel nem volt folyamatos, de amikor volt, erős volt. Aztán volt egy terhességem, ami rosszul végződött, nagyon rosszul voltam. A harmadiknál 3 hónapig szinte csak szédelegtem, émelyegtem. Egyébként hasonlóak voltak tényleg. Másnak meg különbözőek.
2017. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs 2 egyforma terhesség.

Első elején pici émelygés.Végig problémamentes még jóslóm sem volt soha .

Másodikkal terhességi vészes hányás,többször volt haematóma a magzat mellett.Fenyegető vetélés majd nyíló méhszáj miatt fenyegető koraszülés.Sok keményedés és jósló már 16hetesen!!

Jelenleg a 3.al vagyok 30hetes.Elején hányogattam de nem volt vészes.Keményedések vannak de olyan durvák mint a 2.nál.Elején volt puci haematóma.

2017. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, de már sok hasonló kérdést olvastam és az tűnt fel, hogy a második mindig rosszabb volt a válaszolók szerint, de ha rosszabb nem is jobb sose lett.

Legalábbis eddig nagyon ez volt a statisztika, hogy olyan nem volt hogy az első rossz volt, de a második álomszerű és problémamentes. Ez vajon miért lehet?

2017. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!