Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vérzett picit akkor mit...

Ha vérzett picit akkor mit csinálnak a kórházban?

Figyelt kérdés
13 hetes a menyasszonyom sajnos én 1000kmre vagyok tőle. Ma össze veszett a munkahelyén egy kollégájával majd nem rég indult a kórházba mert picit vérzett. Sajnos telefont nem veszi fel és nem tudom mi lehet. A kórházban mit csinálhatnak vele???
2017. jan. 30. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Sokmindent szerintem ne tudnak. Gondolom, megvizsgálják ultrahanggal, esetleg kap gyógyszert.

Bízzál benne, hogy nem lesz vetélés.


Viszont ha ilyen a munkahelye, érdemesebb lenne táppénzre mennie.

2017. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta az lehetetlen ilyen indokkal nem veszik fel végleges táppénzre csak egy hónapra utána ha vissza menne dolgozni még jobban piszkálnák
2017. jan. 30. 16:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy felveszik, kismamákkal nem szoktak szemétkedni.
2017. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha terhesség alatt vérzik egy kismama, az fenyegetö vetélés is lehet, és az elég indok arra, hogy végig táppénzre vegyék.
2017. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tappenzt kell kernie a verzes es stresszes munka miatt. Azonnal kapni fog, ne aggodjatok, ez indok a tappenzre!

Megvuzsgaljak es gyogyszert adnak valoszinuleg (utrogestan). Agynyugalom, lehet hogy bent tartjak de lehet hogy nem, orvosa valogatja, sokmindent nem tudnak tenni. Persze ha csak kisebb gond van (hamserules, ki tudja) akkor valoszinuleg hazakuldik.

2017. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Még mindig nem érem el, egyre jobban aggódok.

Köszönöm a válaszokat

2017. jan. 30. 16:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd kiderül mi lesz, lehet gond van lehet nincs, a vérzés előfordul terhességben, de sosem normális. Reméljük nem lesz gond. Táppénzre pedig nyugodtan el lehet menni
2017. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért majd írd meg, mi volt. Addig is reménykedjünk.

Amúgy kórházban nem mindig szabad telefonálni, mert zavarja a műszereket meg a többi beteget. Szerintem jó jel, hogy nem éred el, gondolom, feküdnie kell. Ha műteni kellene, engedték volna, hogy küldjön neked egy sms-t előtte.

2017. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi a helyzet veletek?
2017. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem nincs semmi baj.
2017. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!