Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik weboldalon találok...

Melyik weboldalon találok olcsó és jó babakocsit és kiságyat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nézz körül a Vatera.hu -n, mert sokan felteszik alig használt tárgyaikat, de cégek is új termékeiket. Szerintem nézz körül, én is sokmindent találtam, és sokat spóroltam. Nem csak agyonhasznált dolgok vannak! :) Sok szerencsét!
2010. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megbízható a vatera?
2010. máj. 7. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megbízható Vatera is, és teszvesz is. Én is onnan szoktam vásárolgatni gyönyörű cuccokat. Ha pl kiságyat, babakocsit vesztek, azt úgy is személyesen fogjátok átvenni, mert postán nem szokták küldeni, csak cégek. :)
2010. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

www.vatera.hu

www.teszvesz.hu

Sokáig kell nézelődni, de tuti, hogy kapsz olyat, amilyet szeretnél. Minőségben, árban, márkában. Rengeteg termék van fent. Én majdnem mindent itt vettem a júniusban születendő kislányunknak.

Egyedül az ágyat vettük itt helyben, egy bababoltban, de azt is csak azért, mert drága lett volna a postaköltség, ha netről rendeltük volna.

2010. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
www.babaholmiolcson.hu
2010. máj. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!