Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes múltam, és hétvégén...

7 hetes múltam, és hétvégén megyek orvoshoz, akkor már tutira lenni kell a babának szívhangnak, ugye?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom, 5,5 hetesen voltam először orvosnál, akkor még nem volt. Viszont a testvéremnek így ment el a babája, hogy nem volt szívhang egyáltalán.

Ha esetleg nem lenne szívhangja, azt lehet érezni? Van valami tünete?


2008. okt. 10. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Lesz szívhangja majd meghallod :) Nekem a 6.dik héten már volt ...Minden jót,36hetes kismama
2008. okt. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én a héten voltam uh-on és 7 hetes terhes vagyok.Már hallottam a babóca szívét.Szerintem már Te is hallanni fogod.És ne aggódj,nem lesz semmi baj,ne gondolj rosszra.Szép babavárást.

7 hetes mami

2008. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,ez általában változó.Nekünk 6 hetesen már nagyon kalapált,akivel együtt vártam 8 hetes volt és még nem láttak semmit.Már biztosan van nektek is,eszelős mikor meglátod az UHn,én elbőgtem magam:)
2008. okt. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Tényleg ne aggódj,én is úgy jártam mint te sem a 6. sem a 7.héten nem volt szivhang de a 8.héten szépen látszott.Sok függ az uh minőségétől is.Nyugodj meg és várd türelemmel a következő uhát.
2008. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat és a biztatást! Már alig várom, hogy halljam, amikor a petezsákot megláttam, már akkor is majdnem elájultam a meglepődéstől, hogy tényleg sikerült!! És annyira örültem, hogy az sem érdekelt, hogy a doki finoman szólva közölte, hogy kövér vagyok és diétázzam, csak nevettem rajta.

Mindenkinek boldog babavárást és még1x köszönöm!!

2008. okt. 10. 09:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor már kell lennie szívhangnak. De ha nem is lenne, akkor már pulzálna a szívcső, ami arra utal, hogy pár nap múlva beindul majd a szívműködés.

Nekem 5 hetesen és 6 naposan már pulzált a szívcső, 8 hetesen és 6 naposan pedig már dobogott a szíve.

Annak sajnos semmi jele nincs, ha nem indul meg a szívműködés, de erre ne is gondolj! Minden a lehető legnagyobb rendben lesz!

2008. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem indult meg a szívverése a babának, de meg tudja mondani a doki egyik hétről a másikre még szívhang nélkül is, hogy minden ok-e, hiszen a petezsák és az embrio is növekszik. Ha ez így van, akkor nem lesz gond. Szorítok.
2008. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!