Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama lelettarto mappája...

Kismama lelettarto mappája van valakinek? Amit a védononek kéne adnia. Megvenném.

Figyelt kérdés

#Lelettarto
2017. febr. 7. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
bármilyen gumis mappa jó. tesco-ban annyi féle van, biztos találsz szépet. Nincs benne semmi különleges amúgy.
2017. febr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egyet papírboltban, én 300 forintért vettem egy tök szépet. Tökéletesen megfelelt.
2017. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit korábban írsz, isten bizony elküldtem volna, de már elvitte a kukás autó. Soha egy cetlit bele nem tettem, A/4-es lefűzős mappában gyűjtöm az összes papíromat.
2017. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek, vegyél egy másmilyen mappát direkt erre. Az ajándék A5-ös méretű mini mappa semmire nem jó, semmit nem fogsz megtalálni benne, néhány hónap alatt lesz annyi papír, hogy egy kupleráj lesz az egész.


Én vettem egy A5-ös keményfedeles gyűrűs könyvet és bele elválasztó kartont. Külön gyűjtöttem rendelésenként, így mindig azonnal kéznél volt, bármi kellett. Sok helyre jártam (magándoki, terhesgondozó, endokrinológia, klinika, plusz volt külön fakkja a laborleleteknek és a vérnyomásnaplónak). Így bárhol bármint kértek, azonnal tudtam adni, nem kellett fél órát turkálni.


Egyébként ha váltasz ki pl. Felicitas csomagot, abban is van. De mondom, jobban jársz, ha valami komolyabbat szerzel be.

2017. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van. Nagyon szivesen elküldöm neked, ha kell, de én soha nem használtam, mert az A/4-es lap félbe hajtva sem fér bele. Jobban jársz ha veszel egy szép kis mappát valahol. Én egy A/4-es műanyag boríték mappában tartottam a papírjaim. A terhesgondozásokon sem láttam senkinél a védőnőnèl kapottat.
2017. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban most tök szépeket lehet kapni.
2017. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 5.ik hozzászolo.irtam privát uzit neked:)
2017. febr. 8. 10:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!