Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok, kedd...

14 hetes terhes vagyok, kedd óta minden nap elég sokat mászkáltam, nagyon fáj a derekam. Mivel kenhetem be?

Figyelt kérdés
pl a bengay kenöcsön az van nem szabad terhesen használni, mit csináljak holnap vendégek jönnek és alig birok állni és menni.most pihenek, de holnap nem lehet mig itt lesznek.
2008. okt. 10. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

sajnos szerintem ez nem az a hátfájás, amin a krémek segítenek :) csak a pihit alkalmazhatod rá szerintem és azért a vendégek ott léte alatt is nyugodtan kényelembe helyezheted magad!! meg kell érteniük!!

2008. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Gyulladáscsökkentő krémeket lehet, mint Diclofenac, Voltaren...én is használtam, izületi gyulladásom van. (doki mondta)
2008. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én viszont úgy tudom (dokim mondta) Voltaren nem használható terhesen.

Igazából sokat nem tudsz tenni ellene, nekem a 21. héttől fáj a hátam, derekam. Igyekszem sokat ülni, feküdni, nem emelgetni, és hátizomerősítő gyakorlatokat végezni.

2008. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!