Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen szurkálás, feszülés...

12 hetesen szurkálás, feszülés de nem csak alul a méhemnél hanem felül is . Mintha egyre szűkebb lenne a hely?!

Figyelt kérdés

Más is érzett ilyen szurkálásokat ? Nem kimondottan a méhemnél... ott is persze, de feljebb is a gyomrom környékén...

Ilyen korán lehetséges, hogy már a gyomortájékán nincs elég hely ? És azt érzem ?


válaszokat előre is köszönöm !



#feszülés #12 hetes #gyomor tájék
2017. febr. 16. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Minek nincs elég hely, a 10 grammos embriónak? :DDDDDD Bocsi... :)


Valószínű inkább sok a gyomorsavad, az tud gyomortájon kellemetlen lenni.

2017. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazad van :D:D:D:D visszaolvasva viccesen hangzik. :D:D:D:D


HÁt nem tudom a gyomorsav okozná ezt a szúró érzést ?!?!


Lehet !


Hasonló érzés ahoz mikor beszorul a levegő. csak ez nem folyamatos. Hol előjön érzem 1-2 percig hol elmúlik.


Köszi a válaszod ! :)

2017. febr. 16. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez természetes. Helye még bőven van a babának, jó ideig, ne aggódj! Majd a 30.hét felett lehet érezni, hogy egyre kevesebb a hely.


A gyomrodnál talán a gyomorsav miatt érezhetsz szúrkálásokat, alul az alhasadnál pedig mert nyúlnak a méhtartó szalagok.

2017. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem igencsak valószínű, hogy a sav lesz az! Korábban volt gyomorsav problémám, olyan szúró érzés tudott lenni, mintha egy kést fogatnának a gyomorszájamban... :/


Azt javaslom, próbáld ki a Rennie tablettát, vagy a Gaviscont, ha jobb tőle, akkor tuti sav. Nekem a Rennie vált be jobban terhesen, jópár doboz elfogyott belőle.


1# voltam és bocsi mégegyszer, de jót derültem a helyszűkén :))))

2017. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek a válaszokat !

Akkor lehetséges hogy tényleg az, van otthor Rennie-m , ha nem múlik be veszek belőle.


1-es: Ne butáskodj, nincs semmi gond... én írtam badarságot.


Második válaszolónak, aki amúgy 3-as: Neked is köszönöm a válaszod !


:)

2017. febr. 16. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyomorsav lesz, rennie segíteni fog. A hely szűke érzés meg lehet puffadástól van. Még csak 14. hétben vagyok és néha úgy érzem mintha 34.-ben lennék. 😊 Második babát várom úgyhogy tudom milyen amikor tényleg nincs helye.
2017. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!