Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nem kifelé forduló a...

Akinek nem kifelé forduló a pupja (köldöke), annak is ki fog jönni a szüléskor?

Figyelt kérdés
szoval hogy nekem rendes a pupom és nem kifelé van a közepe.és kifog e nekem jönni ha nagy lesz a hasam?mert nekem belülről fáj ha mondjuk kitakaritom napkig fáj utánna. de az egész családom ilyen ,hogy nekik is fáj ha belenyulnak mlesz ha kijön ?
2008. okt. 10. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Húha,ezt én sem értem.Ha a köldöködre gondolsz,az nem mondenkinek fordúl ki, az is lehet,hogy csak ellaposodik.Nekem nagyon mély köldökön van eredetileg és 32 hetesen még nem fordúlt ki,de szerintem nem is fog.
2008. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fordult ki a köldököm. Túlhordtam 8 napot:-)
2008. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött ki egyszer sem. Pedig a második terhességemnél a hasam óriási volt.
2008. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fordul ki mindenkinek. Nekem is mélyen van a köldököm, a 33. hétben vagyok, a pocakom már szép nagy, de egyáltalán nem kifordulós-gyanús a köldököm, csak feszül. Bízom benne, hogy már így marad.
2008. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon mely,es nekem is fajt terhesseg elott ha pucoltam de 30 hettol kb. kifordult,vagyis egyenesbe jott a hasammal,kicsit kidudorodik is de most erdekes modon abszolut nem erzekeny.
2008. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az első terhességemnél nem fordult ki, a másodiknál igen, máshol feküdtek a gyerkőcök. Mély köldököm van.


Judy

2008. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon mélyen volt a köldököm, és mégis elérte már a has vonalát, pedig még csak 24 hetes vagyok. És tényleg nagyon mélyen volt. A pocakom még nem is nagy, 90 cm a köldöknél.
2008. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszike mindenkinek.


de amikor még nemvolt babátok nektek nemfájt (kitakaritáskor)?mert én félek hogyha még egyenesbe is jön a hasammal akkor is fájni fog?mert ettől nagyon félek. volt olyan hogy csak kitaklaritottam épen hogycsak belenyultam de nemnagyon és napokig fájt. volt hogy szappan ment bele akkor is nagyon fájt napokig. és most ugyfélek hogy a legalján (belül)szétreped

2008. okt. 10. 21:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem sem fordult ki a köldököm,szinte el is tűnt:).Néha én is kipucolom,de nem fáj:)

33 hetes kismami

2008. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!