Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik valahol magyar nyelvű...

Létezik valahol magyar nyelvű online terhesnapló?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit keresek, mint a Terhesség hétről hétre című könyv, csak online formában, ahol napi vagy heti bontásban dokumentálni lehet az eseményeket, és leírják, hogy mikor mi történik odabent, mekkorának kell lennie a babának stb.
2008. okt. 11. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt a terhes naplót egy anyuka írta, nem tudom jó-e neked,de sok mindenről ír. Olyat nem találtam ami egy átlagos terhességről szól, tehát statisztika alapján készült. [link]
2008. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Találtam egy ilyet is, ez statisztikai alapon van.

[link]

2008. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy, de én valami olyasmire gondoltam, amiben a saját terhességem adatait tudom beírni példaképp nem tudok jobbat felhozni, mint mondjuk az online menstruációs naptár. ( bár elég fals hasonlat :-)


De szerintem értitek, mire gondolok, amiben vezetni lehet pl az orvosi vizsgálatok eredményét, esetleg uh fotót, videót feltölteni, megjelölni, mikor mozdul meg, stb.


Ha nincs ilyen: programzsenik figyelem: nem hozná létre valaki?

2008. okt. 11. 14:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megint én. Az előzőnél kihagytam, hogy ha bejön az oldal amit 2. alkalommal írtam van olyan fejléc, hogy "válassz hetet". De van még egy. Ott az a fejléc van, hogy "hanyadik terhességi hétben jársz?"

[link]

2008. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja bocs, valahol van, de per pillanat nem tudom hol. Ha ráakadok még ma akkor megírom neked.
2008. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon rendes vagy!
2008. okt. 11. 14:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te tudsz vezetni a www.hoxa.hu oldalon.

Én is ott vagyok:)))))))))))))

2008. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok,


Nekem ez tetszett a legjobban: Várandósnapló, [link]


még apa dolga is benne van, és ha netán ikreim érkeztek volna, róluk is ír.


ági

2009. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez mobilra való terhesnaplós alkalmazás: "Anya leszek!"
2014. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!