Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell mennem a 16. heti...

Mikor kell mennem a 16. heti vérvételre?

Figyelt kérdés
A héten töltöttem be a 12. hetet.Naptár szerint a 13.-at.Védőnőm 3 hét múlva küldene erre a vizsgálatra,engem viszont ez bosszant,mert szerintem a magzat mérete alapján kellene számolnunk.Mit gondoltok,hány hét múlva kell mennem?Mert szerintem a betöltött 16.hetem 4 hét múlva lesz.
2008. okt. 11. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig az utolsó UH-dat nézd. És amikor betöltötted a 16. hetet, szóval pl. 16 hetesen és 4 naposan.
2008. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 13.heti uh.-on mit mondtak hány hetes vagy?Amit ott mondanak annyi vagy, ahhoz kell igazodni. Még a védőnénidnek is. Én is előbb mentem, és alacsony értéket is mutatott.

Boldog babavárást:30 hetes kismama

2008. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!A 12.heti ultrahang alapján számított BETÖLTÖTT 16.héten.Nekem meg kellett ismételni a vérvételt,mert 15hét 4 naposan vették le először,mert a védőnő elszámolta.
2008. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha hiszitek ha nem, januárban nekem meg a 15. héten kellett mennem, mert azt mondták már nem 16, hanem 15 hetesen veszik le. És jó lett.

Nem kell ebből akkora ügyet csinálni, mint tudjuk, sokan elmondták már itt, ezt a vizsgálatot külföldön már nem is végzik, pont ezért, mert egy vizsgálat nem hoz "igazi" eredményt. Ezt folyamatában kéne vizsgálni.

Szóval no para!

2008. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!