Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz tőle baj? ékony szeletekr...

Lesz tőle baj? ékony szeletekre vágtam a sertés combot kB 40-50 percig főztem. Ettem is belőle de kemény volt, utána tudtam meg hogy lehet nem volt még megfőve rendesen, én azt hittem csak ki száradt vagy valami 21 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Vékony szeletekre vágtam a sertés combot kB 40-50 percig főztem. Ettem is belőle de kemény volt, utána tudtam meg hogy lehet nem volt még megfőve rendesen, én azt hittem csak ki száradt vagy valami 21 hetes vagyok
2017. márc. 8. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
50 perc alatt megfo.
2017. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

40 perc alatt simán megfő, ha vékony szeletekre vágtad.

Ha meg kemény volt, akkor talán túl is főtt.

2017. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem a főttség mértéke fontos, hanem a hőkezelés. 40-50 perc 100 fokban biztos, hogy elpusztít mindent, ami esetleg bajt okozna.
2017. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo irja jol. Semmi bajod nem lesz! 😊
2017. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt nem puhul meg, és min. 1,5 órát szoktam főzni. De már átmelegedett, már 70-80 fokon minden kidöglik belőle, szóval beteg nem leszel.
2017. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem volt rózsaszín már a közepe, akkor meg folt csak nem puhult meg?
2017. márc. 8. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Tovabb kellett volna fozni (en is kb 1,5 orat szoktam) hogy megpuhuljon, de mar biztos nem volt nyers. Jol irtak elottem, ha min 40 percig 70-80 fokban van, akkor az mindent kiol belole :)

Ne aggodj nem lesz baj! En jobban szoktam parazni a hus eleokeszitese kozben, hogy mi erintkezett a nyers hussal, meg hogy alaposan kezet mossak stb ;)

17 hkm

2017. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!