Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák normális ha a 10....

Kismamák normális ha a 10. héten már elmúlnak a rosszullétek?

Figyelt kérdés
Terhes kismamik.10hkm vagyok. Eddig voltam olyan tüneteim mint a hányinger érzet, hasszúrkálódások, és az utóbbi időkben a faradekonysag érzet. De két napja mintha ezek elillantak volna. Teszem hozzá nem voltak drasztikus rosszulléteim. Jol viselem a terhességet.3het múlva kell visszamennem az orvosomhoz. De mégis ugy aggódom :( Olvastam, hogy a 10. het környékén màr elmúlnak a panaszok.

2017. márc. 14. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális! Ééés kellemes! :-) egyébként nem feltétlenül kell beleélned magad, mert jöhetnek még rosszabb napok, csak mondjuk ritkábban.
2017. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek előbb elmúlnak, és az is teljesen normális. Ne aggódj, minden rendben van vele. Még akár jelentkezhetnek újra is a tünetek.


Nekem például, egész terhesség alatt nem volt semmilyen tünetem, és mégis makk egészséges kislányom született.

2017. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jajjj dejoooooo :) igen csak tényleg lehet furán hangzik,de akkor voltam nyugodt amikor éreztem a tüneteket.De most komolyan az elmúlt napokhoz képest mintha egy energiabomba lennék.Mar tegnap el sem tudtam aludni délután.Eddig mindennaposak voltak a délutáni pihenésnek.Csak azert az aggodalom jelen lesz.Szeritnem a végéig :))))
2017. márc. 14. 08:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden normális. 24 hetes vagyok és végighányom a napot, anno azt mondták 12. hétig el kellene múlnia.
2017. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinel mas.
2017. márc. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogy jól vagy rosszul kell lenned. Én a tizedik hét közepén rosszabbul lettem, mint előtte bármikor. Örülj neki, ha jól vagy, és ne aggódj. Ha baj lenne, véreznél.
2017. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első babámmal 8 hetesen elmúlt minden tünetem. Hányás addig se volt, csak hányinger, álomkór meg mellfeszülés. Minden rendben vele.

Másodikkal akkor durvult csak el a helyzet, addig enyhe hányingerem volt, ezután hánytam is. A fáradtság legalább 10-11 hetesen enyhült, a hányás se tartott tovább, enyhe hányingerem maradt 12 hetes korig. Jelenleg 24 hetes vagyok.

Szóval minden normális. A tünetekből nem lehet kiindulni.

2017. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!